• کارگاه آموزشی
  روش تحقیق بازار تجهیزات پزشکی

 • با پشتیبانی سه ماهه

 • در تمام این سال هایی که دوره های مربوط به کسب و کار تجهیزات پزشکی را برگزار میکردیم یکی از مهم ترین سوالات اصلی علاقمندان این بود که در چه حوزه ای فعالیت کنیم؟ پاسخ به این سوال ساده نیست و مستلزم این است که شما روش تحقیق در این بازار را به خوبی آموزش دیده باشید و با توجه به برداشت هایی خودتون یک فیلدخاص را دنبال کنید. ما در این دوره که در تاریخ پنجشنبه 28 تیرماه 1403 برگزار میشود این بازار را باهم بررسی میکنیم.

  اصولا دوره های ما ابداعی هستند و با توجه به نیاز بازار طراحی میشوند و اینطور نیست که کپی سایر دوره ها باشند. کارگاه روش تحقیق بازار تجهیزات پزشکی نیز برای اولین بار در این حوزه برگزار میشود و ماحصل چندین ماه برنامه ریزی است. اساس مجموعه ما این است که دوره کم برگزار کنیم ولی باکیفیت، این دوره هم تنها 2 الی 3 بار در سال برگزار خواهد شد و در پایان دوره اگر از آن رضایت نداشتید میتونید وجه ثبت نامی خودتون رو پس بگیرید. نظر شرکت کنندگان سایر دوره ها رو هم میتونید در ادامه مشاهده کنید.

کارگاه
icon

سرفصل‌های دوره چه چیزهاییه؟

اینجا سرفصل‌های دوره رو براتون گذاشتیم، شروع دوره هم پنجشنبه 28 تیرماه 1403 هست

icon

مدرس دوره چه کسی هست؟

مدرس این دوره یکی از کارشناس های باتجربه در حوزه بازرگانی تجهیزات پزشکی هستند که مسئولیت ها و تجربه های مهمی در این حوزه داشتند.

icon

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

با گذراندن این دوره حرفه ای به جرگه کارشناسان باتجربه وارد میشوید، نظرات برخی از دانش آموختگان دوره بازرگانی تجهیزات پزشکی را باهم بخوانیم:

مهندس کیوان صولتی
مهندس کیوان صولتی
مدیرعامل
عاطفه صفرزاده
مهندس عاطفه صفرزاده
کارشناس بازرگانی شرکت پیک دارو
دکتر سمانه حسینی
دکتر سمانه حسینی
دندانپزشک
داوود رئیسی
مهندس داوود رئیسی
مدیرعامل
محمد نورانی
مهندس محمد نورانی
مدیرعامل شرکت تجهیز امرتات آداک
بهداد آهنگری
مهندس بهداد آهنگری
مدیرعامل شرکت آبادگستر تاسیسات ایرانیان
زهرا لطفی
مهندس زهرا لطفی
کارشناس بازرگانی
نیلوفر دیندار
مهندس نیلوفر دیندار
کارشناس بازرگانی
نیلوفر اسماعیلی
مهندس نیلوفر اسماعیلی
کارشناس بازرگانی
علی علیجانی
آقای علی علیجانی
پرستار و کارشناس بازرگانی
دکتر آذین سعادتی فرد
دکتر آذین سعادتی فرد
کارشناس شرکت جهان گسترش تجارت
icon

نظرات شرکت کنندگان سایر دوره ها

در این بخش نظرات عزیزانی که در دوره بازرگانی حضور داشتند آورده شده است.

دوره کاربردی و مفید بود. اساتید مسلط بودند و عالی پاسخ میدادند دوره نیاز به یک راهنمای یک برگی (فلوچارت) دارد برای انسجام بخشی به کل دوره است که کل جلسات را به هم مربوط کند، در کل از همه عزیزان که در برگزاری این دوره زحمت کشیدند از طرف شرکت مدرن ابزار پزشکی صبای هستی صمیمانه قدردانی مینمایم

علی عبدالهی فر شرکت مدرن ابزار پزشکی صبای هستی

به جرات میشه گفت مدیرنس یکی از موفق ترین مجموعه ها در حوزه برگزاری دوره های آموزشی مجازی هست و طی این دوره من از پشتیبانی اونها لذت بردم، ممنون.

مرتضی حبیبی افراشته کارشناس ارشد

یکی از دوره های خوبی که دنبالش میگشتم دوره کارشناش روش تحقیق بازار تجهیزات پزشکی بود و نکته ای که این دوره داشت این بود که در 15 ساعت کلیه مواردی که برای یک کارشناس حائز اهمیت است را می آموزد درحالیکه دوره های دیگر کش و قوس زیادی دارند و نهایتا همین 10 الی 15 ساعت کاربردی هست.

حسن افلاطونی کارشناس

بنده بدون هیچ گونه پیش زمینه ای از زمینه بازرگانی وارد شدم ، اما اکنون اطلاعات بسیار زیادی را در این زمینه دریافت کرده ام و بسیار راضی بودم.

سعیده بهره مند کارشناس

دوره کاربردی و به روز بود. ازتون خیلی ممنونم.

نیلوفر رباب اسمعیلی کارشناس

دوره بسیار خوبی بود . ممنون که همه جلسات ضبط کردین تا ما سیو داشته باشیم و استفاده کنیم.

ساناز کهربائی کارشناس بازرگانی

هرچند بنده بعلت برگزاری ورکشاپ پزشکان در آخر هفته در ۴ هفته قبل نتونستم شرکت کنم و فقط جلسه اول حضور داشتم ولی فیلم های ارسالی رو دیدم و بسیار از شما ممنونم

ائلیار رجب زاده مدیرعامل

خیلی خوشحالم که تو این دوره ثبت نام کردم و واقعا برام مفید و پولساز بوده

امیررضا نعمتی کارشناس
icon

تصاویر کارگاه حضوری

در این قسمت تصاویر کارگاه حضوری بازرگانی (تهران) قرار داده شده است. (ورق بزنید)

تصاویر دوره بازرگانی حضوری
تصاویر دوره بازرگانی حضوری
تصاویر دوره بازرگانی حضوری
تصاویر دوره بازرگانی حضوری
تصاویر دوره بازرگانی حضوری
تصاویر دوره بازرگانی حضوری
تصاویر دوره بازرگانی حضوری
تصاویر دوره بازرگانی حضوری
تصاویر دوره بازرگانی حضوری
icon

چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

کارگاه آموزشی کارشناس روش تحقیق بازار تجهیزات پزشکی به دلایل زیر به علاقمندان پیشنهاد میشه

icon

گواهینامه های دوره

پس از اتمام دوره و برگزاری آزمون، گواهینامه در دو نسخه انگلیسی و فارسی برای شرکت کنندگان صادر میگردد.

نمونه گواهینامه فارسی دوره بازرگانی نمونه گواهینامه انگلیسی دوره بازرگانی
icon

برخی از برندهایی که به ما اعتماد کردند

شرکت های زیادی در دوره های ما حضور داشتند که در اینجا چند نمونه از آنها آورده شده است.

icon

ثبت نام در کارگاه روش تحقیق بازار تجهیزات پزشکی

آماده پا گذاشتن در مسیر حرفه ای بازرگانی هستید؟

سوالات متداول
 • آیا برای حضور در دوره مدرک صادر میشه؟

  بله، برای تمامی افرادی که در دوره حضور داشته باشند، مدرک صادر میشه و میتونید مدرک رو در رزومه خودتون قرار بدین.

 • پشتیبانی دوره چند وقته؟

  از روز اولی که دوره شروع میشه تا سه ماه پشتیبان شما هستیم تا اگر مشکلی در پیشبرد کارتون داشتید و به مشکلی برخوردید اساتید شما رو راهنمایی خواهند کرد تا کار رو به نحو احسنت انجامش بدین.

 • این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

  -* این دوره به کلیه کسانی که به امور بازرگانی علاقه مند هستند و قصد فعالیت در حوزه بازرگانی تجهیزات پزشکی را دارند، بسیار توصیه میشود. -* یکی از مهم ترین سوالات اصلی علاقمندان به حوزه بازرگانی این است که چه چیزی وارد کنم؟ در این دوره روش پیدا کردن محصول خوب را باهم مرور میکنیم. -* مدیران شرکت های تجهیزات پزشکی که قصد بررسی رقبا را دارند. -* آن دسته از فعالینی که قصد حضور در بازار تجهیزات پزشکی را دارند ولی نمیدانند از کجا باید شروع کنند. -* کسانی که قصد ثبت شرکت به منظور تولید و واردات تجهیزات پزشکی را دارند.

 • آیا پیش‌ نیاز خاصی برای شرکت در کارگاه وجود دارد؟

  هیچ پیش‌ نیاز خاصی لازم نیست، اما داشتن دانش پایه‌ای در زمینه تجهیزات پزشکی می‌تواند مفید باشد.

 • کارگاه چگونه برگزار می‌شود؟ حضوری یا آنلاین؟

  کارگاه به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار میشود، مطالب هردو یکسان هستند و تفاوتی باهم ندارند.

 • تا چه زمانی به ویدیوها دسترسی خواهم داشت؟

  بعد هر کلاس ویدیوی اون جلسه براتون ارسال میشه و همچنین، بعد از شروع دوره یک گروه از بچه های کلاس به همراه استاد و پشتیبان ها تشکیل میشه تا هیچ سوالی بی‌پاسخ نمونه!

 • تاریخ شروع کارگاه چه روزیه؟ و چه روزهایی برگزار میشه؟

  شروع کارگاه آنلاین: پنجشنبه 28 تیرماه 1403 و شروع کارگاه حضوری: 04 مرداد

 • تخفیف هم دارید؟

  دو تا تخفیف برای این دوره در نظر گرفتیم، اول اینکه اگر یکماه قبل از شروع کلاس ثبت نام کنید 25% تخفیف میگیرید، دوم اینکه دانشجویان اگر مدارک دانشجویی خودشون رو برای ما بفرستند اونها هم تا سقف 30% تخفیف خواهند داشت! تعداد کدهای درنظر گرفته شده برای دانشجویان محدود است (5 نفر) و توصیه میکنیم اگر دانشجو هستید تا ظرفیت باقیست از این امان استفاده کنید و اگر هم دانشجو نیستند این درخواست رو ارسال نکنید تا این فرصت رو به دانشجویان عزیز هدیه کنیم.

question
هنوز سوال یا ابهامی در مورد دوره دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره کارگاه روش تحقیق بازار تجهیزات پزشکی هستند.از طریق واتس اپ، پیام دهید و ارتباط بگیرید: شماره واتس اپ 09044756698

از کارشناسان ما مشاوره بگیرید

جمع بندی

کارگاه روش تحقیق بازار تجهیزات پزشکی یک دوره آموزشی کاربردی است که به مدت سه ساعت برگزار می‌شود. این کارگاه با هدف تجهیز شرکت‌کنندگان به دانش و مهارت‌های لازم برای انجام تحقیقات موثر و دقیق در بازار تجهیزات پزشکی طراحی شده است.

شرکت‌کنندگان در این کارگاه با مباحث متنوعی از جمله تحلیل نیازهای بازار، شناسایی مخاطبان هدف، ارزیابی رقبا، جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها، تهیه گزارش‌های تحلیلی و استفاده از ابزارهای دیجیتال و آنلاین آشنا می‌شوند. همچنین، از طریق مطالعه موردی، مهارت‌های خود را تقویت خواهند کرد.

این کارگاه برای مدیران و متخصصان بازاریابی، کارآفرینان، پژوهشگران، مدیران فروش، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط، مشاوران و توسعه‌دهندگان محصولات پزشکی مناسب است. شرکت‌کنندگان پس از اتمام کارگاه، گواهی‌نامه معتبر دریافت کرده و قادر خواهند بود تحقیقات بازار دقیقی انجام دهند و استراتژی‌های موثری برای ورود به بازار و رقابت در صنعت تجهیزات پزشکی تدوین کنند.

با ارائه تمرین‌های عملی و فرصت‌های شبکه‌سازی، این کارگاه به عنوان یک سرمایه‌گذاری ارزشمند در توسعه حرفه‌ای شرکت‌کنندگان محسوب می‌شود و آن‌ها را برای موفقیت در بازار رقابتی و پویا تجهیزات پزشکی آماده می‌کند.

سخن مدرس:

علیرضا فرهام (کارشناس ارشد تجهیزات پزشکی - مدرس دانشگاه - بیش از 10 سال سابقه کار در این حوزه)
تقریبا چهار سال است که دوره های تخصصی بازرگانی در حوزه تجهیزات پزشکی برگزار میکنیم، مخاطبان آن دوره گروه های مختلفی شامل: دانشجویان، فارغ التحصیلان، کارشناسان بیمارستان ها و شرکت های مرتبط با صنعت سلامت، پرستارها و مدیران شرکت ها هستند که همه آنها یک یا هر دو هدف زیر را دنبال میکنند:
1- به عنوان مسئول فنی یا کارشناس بازرگانی استخدام شوند
2-کسب و کارخودشان را راه بیاندازند و یا توسعه دهند.

هر دوی این گروه ها علی الخصوص گروه دوم، در طول این سال ها همواره از من سوال کردند که چی وارد کنم ؟ چه کالایی روی بورس است؟ چه کالایی بیشتر سود دارد؟ چی تولید کنم؟ و از این دست سوالات.
ببینید پاسخ به این سوالات در یک کلمه خلاصه نمیشود که من به شما بگم بروید و فلان کالا را وارد یا تولید کنید، اصلا همچین کاری برفرض اینکه انجام دهیم هم از لحاظ اخلاقی درست نیست! چراکه ممکن است چندین نفر که در یک دوره هستند یا بعدا به گوششان میرسد بدون تحقیق درست به طور همزمان وارد یک حوزه شوند و بازار آن حوزه را اشباع کنند و در نهایت متضرر شوند.

پس راه حل چیست؟ راه حل این است که ما روش تحقیق این بازار را به خوبی یاد بگیریم و بر اساس نیاز، علاقه و تخصص خودمان محصول و گروه کالایی مورد نظر را بیابیم. خوشبختانه در چند سال گذشته ارگان های دولتی آمارهای خوبی را در اختیار فعالان این حوزه قراردادند که میتوان از آنها به نتایج خوبی رسید. در این کارگاه روش استخراج داده ها و نتیجه گیری از آنها را باهم مرور میکنیم. منتظر دیدارتان هستم.

برای اطلاع از آموزش‌ها و تخفیف‌های داغ مدیرنس، شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید:

آدرس: قزوین - چهارراه نادری ساختمان 333 واحد 12 - ارتباط با مدیرنس:(داخلی 204) 33830000 -028

پیام در واتساپ