adsخیلی راحت کارشناس بازرگانی شو!
فیلتر های اعمال شده:
  جستجو:
  مرتب سازی بر اساس:
  • راهنمای خرید اتاقک پزشکی از راه دور

   راهنمای خرید اتاقک پزشکی از راه دور

   مدیرنس
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ 1070 2

   اتاقک های پزشکی از راه دور یا تله مدیسین (telemedicine) که به اتاقک های مشاوره از راه دور یا تله بهداشت نیز معروف هستند ، اتاقک های عمومی هستند که بیمار در آنها از راه دور توسط پزشک معاینه می شود. آنها راه حل های کاملی ارائه می دهند که شامل تجهیزات ضروری یک معاینه پزشکی هستند

  • راهنمای خرید انواع مختلف فشار سنج کدام است؟

   راهنمای خرید انواع مختلف فشار سنج کدام است؟

   مدیرنس
   ۰۱ دی ۱۳۹۹ 1529 2

   دو نوع اصلی فشار سنج وجود دارد: الکترونیکی و دستی. فشار سنج های دیجیتال: به طور اتوماتیک فشار خون را اندازه گیری می کنند و میزان اندازه گیری شده را به صورت دیجیتال نمایش می دهند. آنها عمدتاً توسط بیماران برای اندازه گیری فشارشان مورد استفاده قرار می گیرند اما به طور فزاینده ای در حال استفاده توسط متخصصین بهداشت و درمان نیز هستند. دو نوع فشار سنج دیجیتال وجود دارد:

  • راهنمای خرید یونیت دندانپزشکی

   راهنمای خرید یونیت دندانپزشکی

   مدیرنس
   ۲۵ آذر ۱۳۹۹ 1166 0

   یونیت دندانپزشکی یک استیشن درمانی اصلی برای هر مطب دندانپزشکی است. این امکان را برای بیمار فراهم می کند که بتواند راحت بر روی آن قرار گرفته و پوزیشن دهی شود تا اقدامات لازم برای او انجام شود. یک یونیت به طور کلی شامل صندلی دندانپزشکی برای قرارگیری و پوزیشن دهی بیمار ، هولدر ابزار با  انواع ابزارهای روتاری متصل شده ، یک چراغ سیالییتیک برای روشنایی محل درمان ، یک اسپیتون و سیستم آسپیراسیون می باشد.

  • چگونه دستگاه تست قند خون مناسب انتخاب کنیم؟

   چگونه دستگاه تست قند خون مناسب انتخاب کنیم؟

   مدیرنس
   ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ 1767 0

   دستگاه تست قند خون یا گلوکومتر دستگاهی است که میزان گلوکز خون را اندازه گیری می کند. این دستگاه توسط بیماران دیابتی برای نظارت بر میزان قند خون آنها و در صورت لزوم کمک به آنها در تنظیم مصرف انسولین مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه معمولاً همراه با استریپ تست ( نوار تست) برای جمع آوری قطرات خون استفاده می شود. با این وجود ، در سالهای اخیر جایگزین های دیگری ظاهر شده اند که کم تهاجمی تر هستند و محدودیت های کمتری دارند . با توجه به شیوع دیابت در سراسر جهان ، تحول سیستم های کنترل قند خون در حال

  • راهنمای خرید دماسنج الکترونیکی بیمار

   راهنمای خرید دماسنج الکترونیکی بیمار

   مدیرنس
   ۲۵ دی ۱۳۹۷ 1253 0

   مواردی که در این قسمت بیان میشوند، ویژگی های پایه ای مورد نیاز ترمومترها یا دماسنج های ترمیستوری/ ترموکوپلی هستند. این ویژگی ها برای داشتن حداقل عملکرد مطلوب دماسنج ها پیشنهاد می شود.

  • راهنمای خرید اسپیرومتر

   راهنمای خرید اسپیرومتر

   مدیرنس
   ۲۵ آبان ۱۳۹۷ 2244 0

   تولید کنندگان باید به وضوح مشخص کنند اسپیرمتر قادر به ارزیابی چه پارامترهایی است و اینکه دستگاه از کدامیک از تکنولوژی های سنجش حجم یا جریان استفاده می کند. در ایالات متحده، اسپيرومترها بايد با استانداردها/توصیه هاي انجمن توراسیک آمريکا (ATS) و انجمن مراقبت هاي تنفسي آمريکا (AARC) مطابقت داشته باشند.

  • راهنمای خرید پرینتر پزشکی حرارتی

   راهنمای خرید پرینتر پزشکی حرارتی

   مدیرنس
   ۲۴ آبان ۱۳۹۷ 1955 0

   قبل از خرید یک چاپگر حرارتی، خریدار باید از حافظه پرینتر و توان عملیاتی آن که چه تعداد از دستگاه های تصویر برداری میتوانند به آن متصل شوند، اطمینان حاصل کند. بخش های تصویربرداری با حجم کار بالا باید توان عملیاتی وسیله را بصورت فیلم برساعت ارزیابی نمایند.

  • راهنمای خرید پلی سومنوگرافی

   راهنمای خرید پلی سومنوگرافی

   مدیرنس
   ۲۳ آبان ۱۳۹۷ 2456 0

   وجود یک پلی سومنوگراف (Polysomnograph) با حداقل 10 کانال در هر اتاق استاندارد تلقی میشود و دستگاه باید قادر به مانیتورینگ مستمر باشد. مونتاژ کردن فریم های مانیتورینگ باید قابل برنامه ریزی و یا انتخابی برای کاربر بوده و دستگاه باید دارای آشکارسازی تغییرات و آشکارسازی بصورت کلی باشد.

  • راهنمای خرید دستگاه تست تیروئید

   راهنمای خرید دستگاه تست تیروئید

   مدیرنس
   ۱۴ آبان ۱۳۹۷ 1818 0

   دتکتور کولیماتور-کریستال-PMT سیستم تیرویید باید بر روی یک پایه چرخ دار و تنظیم شده که روی زمین مستقر است نصب شود و این پایه باید به یک بازوی مفصل دار که از دو یا چند قسمت تشکیل شده است و توانایی حرکت به صورت عمودی >= 56 سانتیمتر (22 اینچ) و باز شدن افقی تا 66 سانتیمتر (26 اینچ) را دارد متصل شود.

  آخرین ویدیوها

  ویدیو های تجهیزات پزشکی

  آخرین مطالب

  مطالب تجهیزات پزشکی
  متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.