adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
همکاری و عضویت در مدیرنس

همکاری با مدیرنس

بالغ بر 2300 شرکت تجهیزات پزشکی دارای صفحه عمومی در مدیرنس هستند و بیش از 3000 نفر متخصص تجهیزات پزشکی یا کسانی که به نوعی با کالاهای پزشکی در ارتباط هستند به صورت روزانه از این وب سایت بازدید میکنند. اگر تولیدکننده یا واردکننده تجهیزات و ملزومات پزشکی یا حوزه های مرتبط با آن هستید، برای حضور ویژه و پرقدرت در مدیرنس میتوانید به ما ملحق شوید.

ما به تمامی کسانی که به دنبال پروژه های B2B هستند تا کسب و کار خود را همگام با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا گسترش دهند، کمک می کنیم تا تصمیم درست بگیرند. برای دستیابی به این هدف، شرکت های با کیفیت در این حوزه را از سراسر ایران انتخاب و اطلاعات آنها را با دقت سازماندهی میکنیم تا در موتورهای جستجو به راحتی شناخته شوند.

تصویر اصلی همکاری با ما
اعضای ویژه مدیرنس را بیشتر بشناسید

با حضور پرقدرت در مدیرنس، روزانه مقابل دیدگان 3000 نفر متخصص قرار بگیرید!

خدمات

تصویر معرفی امکانات
آیکون معرفی امکانات

معرفی شرکت

آنچه که یک کاربر از اطلاعات شرکت نیاز دارد مانند: تاریخچه، اطلاعات تماس، فعالیت های تولید، صادرات و واردات، محصولات، نمایندگی های خارجی و داخلی، مدیرعامل، مسئول فنی، وب سایت و ... در این بخش وجود دارد.

آیکون معرفی امکانات

معرفی محصولات

در این صفحه، تمامی محصولات شرکت به صورت کاملا تخصصی به همراه ویژگی های آنها معرفی میشوند، کاربر به مواردی نظیر محصولات مشابه، کاتالوگ محصول، تماس مستقیم با شرکت و درخواست قیمت دسترسی دارد.

آیکون معرفی امکانات

نمایش کاتالوگ آنلاین

کاتالوگ آنلاین مدیرنس تا ۱۰۰۰ صفحه را پشتیبانی میکند شما می توانید مجموعه ای از کاتالوگ های مختلف خود را توسط یک لینک ارسال کنید و به راحتی در اختیار تمامی مخاطبین محصولات خود قرار دهید.

آیکون معرفی امکانات

دکمه چت و تماس مستقیم

در تمامی صفحاتی که به شرکت شما مربوط میشود، دکمه تماس و چت با کارشناسان شما قرار داده شده، تا کاربر بتواند به طور مستقیم با کارشناس ارتباط برقرار کرده، مشاوره های لازم را بگیرد و خرید خود را نهایی کند.

آیکون معرفی امکانات

منوی اختصاصی

این منو در تمامی صفحاتی که به شرکت مرتبط باشد وجود دارد و راهنمای کاربران خواهد بود، با استفاده از این منو، کاربر در هر مکانی میتواند به اطلاعات تماس، محصولات، ویدیوها، تصاویر و ... شرکت دسترسی داشته باشد.

آیکون معرفی امکانات

بک لینک به سایت اصلی

کاربران در صفحه ویژه شرکت میتوانند با کلیک بر روی لوگوی شرکت، وارد سایت اصلی آن شوند. بک لینک از این صفحه به سایت اصلی شرکت اعتبار وب سایت شما را نزد موتورهای جستجو افزایش داده و بازدید آن را بالا میبرد.

تصویر معرفی امکانات
تصویر معرفی امکانات
آیکون معرفی امکانات

پوشش اخبار

انواع خبر های تصویری، ویدیویی و متنی توسط تیم مدیرنس در صفحه ویژه شرکت بارگزاری میشود، برای مثال اخبار حضور در نمایشگاه های مرتبط با حوزه کاری شرکت، محصولات و دست آوردهای جدید پوشش داده میشود.

آیکون معرفی امکانات

اختصاص ID متناسب

شرکت های ویژه عضو مدیرنس دارای آدرس اینترنتی اختصاصی هستند که با توجه به آدرس وب سایت اصلی شرکت تخصیص داده میشود. مثلا صفحه شرکت مخازن طبی آبادیس به صورت medirence.com/abadis-med خواهد بود.

آیکون معرفی امکانات

طراحی بنرهای اختصاصی

در صفحات شرکت سعی بر این است که موضوع برندینگ شرکت به بهترین نحو احسنت رعایت شود و بنر های اختصاصی با توجه به محصولات و حوزه کاری شرکت طراحی شود.

icon

مورد اعتماد همکارانمان هستیم

با پیوستن به جمع شرکت های ویژه، حرفه ای دیده میشود، نظرات برخی از شرکت ها را با هم مرور میکنیم:

مهندس علیرضا حسنعلی
مهندس علیرضا حسنعلی
مدیرعامل شرکت مخازن طبی آبادیس
مهندس گلنوش طلایی
مهندس گلنوش طلایی
مدیرعامل شرکت تحقیق و توسعه بلوط طلایی
مهندس بهاره سلیمی
مهندس بهاره سلیمی
مدیرعامل شرکت نورسا دایان درمان
مهندس امیر آرام فر
مهندس امیر آرام فر
مدیرعامل شرکت مدیا طب تجهیز
وب سرویس
تعرفه ها

مدیرنس به عنوان تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ تجهیزات پزشکی که با تمامی مبانی سئو (SEO) دراین حوزه آشنایی دارد، در کنار شرکت ها بوده و به بهترین نحو ممکن به محتواسازی تخصصی برای شرکت ها و محصولاتشان در کنار سایر رقبا می پردازد.

هزینه سرویس ها به صورت سالیانه میباشد.

بابت هر محصول اضافه در هر سرویس مبلغ 250/000 تومان به مبلغ نهایی اضافه میگردد.

icon

مصاحبه شرکت های ویژه

در رویدادهای مختلف از شرکت های ویژه گزارش تهیه میشود، برخی از این گزارش ها را باهم ببینیم:

مهندس یزدانی
مهندس فرزاد یزدانی
مدیرعامل شرکت آرکا تجهیز پارسیان
مهندس حسن معروفی
مهندس حسن معروفی
رئیس هیئت مدیره شرکت فراد تجهیز سپنتا
مهندس رضا شه روان
مهندس رضا شه روان
مدیرکل فروش شرکت دستکش حریر ایران
مهندس نوید حسنعلی
مهندس نوید حسنعلی
معاونت فروش و بازرگانی شرکت مخازن طبی آبادیس
روزانه 8،000 صفحه در مدیرنس دیده میشود! سهم خود را افزایش دهید.
عضو ویژه شوید

برای حضور ویژه شرکت شما در مدیرنس به اطلاعات زیر نیاز داریم، لطفا فرم زیر را با دقت پر کرده و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

مرحله اول مرحله دوم
user
email
call
company name
company type
website company
company sevices
d
شرکت های تجهیزات پزشکی

با توجه به مشکلات عمده اکثر شرکت های تجهیزات پزشکی در حوزه دیجیتال مارکتینگ از جمله عدم برخورداری از زیرساخت قوی برای وب سایت و یا عدم وجود تیم تخصصی تولید، بارگذاری و به روز رسانی محتوا، مدیرنس، دیجیتال مارکتینگ تجهیزات پزشکی، بستری را فراهم نموده تا به شرکت های حوزه تجهیزات پزشکی و هر چه بیشتر دیده شدن آنها در دنیای اینترنت کمک نماید.

rr

سوالات متداول

فرق شرکت های ویژه و عمومی در مدیرنس در چیست؟

تقریبا میشه گفت اطلاعات تمام شرکت هایی که در حوزه سلامت کار میکنند در مدیرنس وجود دارد، این شرکت ها دارای یک صفحه عمومی هستند که تمام اطلاعات آنها مانند شماره تماس، محصولات، نماینده ها و غیره در آن به صورت لیست وجود دارد(فاقد تصویر هستند).

اما شرکت های ویژه دارای صفحات متعددی همچون: صفحه معرفی شرکت، محصولات، کاتالوگ ها، ویدیوها، گالری عکس و اخبار هستند. اطلاعات و محصولات شرکت های ویژه در جستجوها همیشه در صدر نتایج قرار دارد و محصولات آنها به طور کامل معرفی میشوند (شامل تصاویر، ویژگی ها و کاتالوگ میشود).

با توجه به اطلاعات کامل تر و آراسته تری که در صفحات مختلف شرکت های ویژه مثلا محصولات وجود دارد، طبیعتا شرکت های ویژه از بازدید و بازخورد بیشتری برخوردار خواهند بود.

حضور شرکت ما در مدیرنس هزینه دارد؟
جستجو در مدیرنس چگونه است؟
چرا برخی از شرکت ها لوگو دارند و بقیه ندارند؟
نحوه بارگزاری و به روزرسانی اطلاعات شرکت های ویژه چگونه است؟
اگر یک شرکت عمومی بخواهد اطلاعاتش را بروز کند چه کاری باید انجام دهد؟
چرا یک شرکت باید وب سایت دوم داشته باشد؟ یا چرا وقتی خودش دارای وب سایت هست باید در یک نمایشگاه آنلاین حضور داشته باشد؟
پرسش و پاسخ
پرسش سوال و مشاوره
عضویت در مدیرنس

اگر تولیدکننده، واردکننده و یا حتی توزیع کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی یا حوزه های مرتبط با آن هستید، برای حضور ویژه و پرقدرت در مدیرنس میتوانید به ما ملحق شوید. به زودی سرویس های ویژه توزیع کنندگان نیز بر روی وب سایت قرار میگیرد.

پیام در واتساپ
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.