adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
فیلتر های اعمال شده:
  جستجو:
  مرتب سازی بر اساس:
  • راهنمای خرید دستگاه آنالایزر کشت خون اتوماتیک

   راهنمای خرید دستگاه آنالایزر کشت خون اتوماتیک

   مدیرنس
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ 3003 0

   انتخاب یک دستگاه بالینی تحلیلی مانند آنالیزر کشت خون اتوماتیک در درجه اول به انتخاب مدلی برای پاسخگویی به حجم تست ها و نیازهای مختلف یک بیمارستان یا آزمایشگاه وابسته است.

  • راهنمای خرید سیستم اتوماسیون آزمایشگاهی

   راهنمای خرید سیستم اتوماسیون آزمایشگاهی

   مدیرنس
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ 2708 0

   بیشتر امکانات سیستم های اتوماسیون آزمایشگاهی در هنگام خرید باید با توجه به نیازهای خاص هر آزمایشگاه مورد بررسی قرار گیرند.

  • راهمنمای خرید سیستم شبیه ساز درمان رادیوتراپی

   راهمنمای خرید سیستم شبیه ساز درمان رادیوتراپی

   مدیرنس
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ 1545 0

   مهمترین نکته در مورد سیستمهای شبیه سازی رادیوتراپی رادیوگرافی-فلوئوروسکوپی (R/F) توانایی تعیین محل قرارگیری بیمار نسبت به پرتو است به گونه ای که رادیوتراپی در نزدیکترین حالت ممکن به بیمار شبیه سازی شود.

  • راهنمای خرید دستگاه اسپکتروفتومتر فرابنفش - مرئی

   راهنمای خرید دستگاه اسپکتروفتومتر فرابنفش - مرئی

   مدیرنس
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ 1372 0

   یک اسپکتروفتومتر UV / Vis می تواند دارای ساختار تک یا دو پرتویی باشد. ساختار تک پرتویی برای بسیاری از کاربرد ها مناسب است. گرچه ، ساختار دوپرتویی دقت بهتری را ارائه می دهد ، به ویژه هنگامی که برای اسکن طیفی فرکانس استفاده می شود.

  • چگونه یک سانتریفیوژ مناسب انتخاب کنیم؟

   چگونه یک سانتریفیوژ مناسب انتخاب کنیم؟

   مدیرنس
   ۲۵ دی ۱۳۹۹ 1521 0

   سانتریفیوژ وسیله ای است که برای جدا کردن مخلوط های ساخته شده از ذرات با چگالی های مختلف استفاده می شود. توجه به برخی نکات در هنگام انتخاب سانتریفیوژ بسیار مهم است.

  • راهنمای خرید موتور جراحی مناسب

   راهنمای خرید موتور جراحی مناسب

   مدیرنس
   ۳۰ آذر ۱۳۹۹ 2030 0

   موتور جراحی یا دریل جراحی دستگاهی است که برای انجام عمل جراحی روی استخوان یا  قطعات استخوانی استفاده می شود و امکان سوراخ کردن ، اره کردن ، تراشیدن و پیچ کردن را فراهم می کند. این دستگاه عمدتاً در جراحی های ارتوپدی ، تروما ، مغز و اعصاب و گوش و حلق و بینی بر روی انسان یا در دامپزشکی استفاده می شود.

  • راهنمای خرید تخت ماساژ مناسب

   راهنمای خرید تخت ماساژ مناسب

   مدیرنس
   ۳۰ آذر ۱۳۹۹ 3877 2

   تخت ماساژ یک وسیله پزشکی است که برای قرار دادن بیمار برای درمان پزشکی ورزشی ، آرامش ، کایروپراکتیک یا ماساژ Bobath استفاده می شود. ماساژ اغلب با قرار دادن بیمار در وضعیت خوابیده به پشت (Supine position) یا خوابیده به شکم (prone position) انجام می شود. تخت های ماساژ بسیار متنوعی وجود دارند و دانستن برخی از موارد اساسی به شما در انتخاب مناسب ترین تخت کمک می کند.

  • راهنمای خرید یونیت دندانپزشکی

   راهنمای خرید یونیت دندانپزشکی

   مدیرنس
   ۲۵ آذر ۱۳۹۹ 1998 0

   یونیت دندانپزشکی یک استیشن درمانی اصلی برای هر مطب دندانپزشکی است. این امکان را برای بیمار فراهم می کند که بتواند راحت بر روی آن قرار گرفته و پوزیشن دهی شود تا اقدامات لازم برای او انجام شود. یک یونیت به طور کلی شامل صندلی دندانپزشکی برای قرارگیری و پوزیشن دهی بیمار ، هولدر ابزار با  انواع ابزارهای روتاری متصل شده ، یک چراغ سیالییتیک برای روشنایی محل درمان ، یک اسپیتون و سیستم آسپیراسیون می باشد.

  • سونوگرافی با موبایل در خانه

   سونوگرافی با موبایل در خانه

   مدیرنس
   ۰۸ مهر ۱۳۹۹ 7357 1

   دستگاه پالس ان مور(PulseNmore) یک سونوگرافی از راه دور برای زنان باردار در خانه میباشد. در طول این روزهای کرونایی، بیماران از نظر مراقبت هایی که دریافت میکردند، محدود شده اند زیرا دسترسی به کلینیک ها محدود شده است و بیماران نیز احتیاط کرده و از مراجعه به مراکز درمانی پرهیز میکنند. زنان باردار یک گروه آسیب پذیر هستند و نیاز به مراجعه مکرر به مطب، از جمله دریافت آزمایش های سونوگرافی دارند.

  آخرین ویدیوها

  ویدیو های تجهیزات پزشکی

  آخرین مطالب

  مطالب تجهیزات پزشکی
  متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.