adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت آرکا تجهیز پارسیان

شرکت آرکا تجهیز پارسیان

شرکت آرکا تجهیز پارسیان در سال 1391 در حوزه تولید تجهیزات هتلینگ بیمارستانی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت توانست ضمن توسعه دامنه فعالیت و اختصاص سهم بیشتری از بازار به خود توانست به تغییر رویکرد در سال 93 گامی بزرگ در تغییر و تولید تجهیزات هتلینگ بردارد.

از محصولات این شرکت می توان به ترالی اورژانس ، ترالی دارو، ترالی پانسمان، فایل پرونده، ترالی ECG، دیوایدر کشو، چارت پرونده، ترالی حمل پک،ترالی حمل ابزار جراحی، میز مایو، ترالی برس اسکراب، ترالی گاز شمار، سطل چرخدار استیل، بین تمیز و کثیف، بین دو سلوله، پاروان دیواری و پرتایل، صندلی همراه بیمار، میز غذاخوری، لاکر کنار تخت،پایه سرم چرخدار و سقفی، میزهای کار، کابینت ها و کمد ها و ... اشاره کرد.

آرکا تجهیز پارسیان در سال های اخیر تلاش کرده ضمن به کار گرفتن تجربه های برندهای بزرگ دنیا ، استانداردهای روز و استفاده از مواد اولیه با کیفیت را در تولید تجهیزات خود مد نظر داشته باشد.

آرکا تجهیز جهت افزایش دانش فنی خود همواره نظرات فنی متخصصین را در نظر داشته و با همکاری مستمر با کادر درمان در جهت رفع خواسته ها و نیازهای آنان می کوشد تا ضمن جلب رضایت آنها بتواند سهم خود را از بازار افزایش دهد.

اطلاعات شرکت آرکا تجهیز پارسیان

اطلاعات تماس شرکت آرکا تجهیز پارسیان

محصولات

مشاهده همه

کاتالوگ ها

ویدیو

مشاهده همه

نظرات کاربران

شرکت آرکا تجهیز پارسیان ۰۲۱-۶۶۱۲۰۸۰۱
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.