منوی اصلی

لیست تمامی شرکت های تجهیزات و ملزومات پزشکی حاضر در نمایشگاه مدیکا 2019

لیست تمامی شرکت های تجهیزات و ملزومات پزشکی حاضر در نمایشگاه مدیکا 2019

لیست تمامی شرکت های تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی و بیمارستانی حاضر در نمایشگاه مدیکا 2019

شرکت های تجهیزات پزشکی و صنایع وابسته که از کشورهای مختلف نظیر اتریش ، اروگوئه، ایران، برزیل و غیره در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی، دندانپزشکی و دارویی مدیکا 2019 یا MEDICA 2019 حضور داشتند در این لیست به همت مدیرنس گردآوری شده اند. نمایشگاه مدیکا (MEDICA) هر ساله در ماه نوامبر در کشور آلمان و شهر دوسلدوروف برگزار میگردد.

این لیست شمامل تمامی شرکت هایی است که از کشورهای مختلف در نمایشگاه بین المللی مدیکا 2019 (MEDICA ) حضور داشته اند که به تفکیک کشور مرتب و دسته بندی شده است. شهری که شرکت تجهیزات پزشکی از آنجا آمده و شماره غرفه نیز در آن مشخص شده است. از کشور ایران نیز تعداد 19 شرکت حضور داشته اند که اسامی آن را میتوانید در پی دی اف گذاشته شده در پیوست ببینید، این pdf قابل جستجو بوده و براحتی میتوانید نام شرکت مورد نظر خود را جستجو نمایید.

شرکت های حاضر در نمایشگاه مدیکا

نمایشگاه بین المللی مدیکا با نام International Trade Fair MEDICA 2019، هرساله در ماه نوامبر یا اواخر آبان در شهر دوسلدورف آلمان برگزار میشود، همزمان با این نمایشگاه رویداد تجهیزات پزشکی دیگری با نام کمپامد، COMPAMED 2019، نیز در محل برگزاری نمایشگاه مدیکا دایر میباشد. در نمایشگاه کمپامد (COMPAMED) پیشرفته ترین راه حل های تجهیزات پزشکی ارائه میگردد. برگزار کننده هر دو نمایشگاه مدیکا (MEDICA 2019) و کمپامد (COMPAMED 2019) موسسه مثه دوسلدورف (Messe duesseldorf) میباشد که نمایشگاه های شهر دوسلدورف آلمان را در زمینه های مختلف پزشکی، تجهیزات پزشکی و صنایع دیگر برگزار میکند.

 


منبع محتوا : اختصاصی مدیرنس

نظرات کاربران

    جدیدترین محصولات

    شرکت های تجهیزات پزشکی

    متشکریم، نظر شما ثبت شد