adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت فن آوری آزمایشگاهی

شرکت فن آوری آزمایشگاهی

شرکت فن آوری آزمایشگاهی در ارائه راه حل های کلی به بیمارستان ها و صنعت بهداشت و درمان در بخش های مختلف کوشا بوده و با برنامه ریزی طیف وسیعی از خدمات سعی در کمک به مردم و شرکت ها برای تمرکز در هدف اصلی خود و استفاده از مزایای فن آوری و راه حل های پزشکی موثر، داشته است. فناوری به خصوص از همکاری با انجمن های پزشکی حرفه ای و سازمان های بهداشتی جهانی بسیار خرسند است و می کوشد با کمک به آموزش ، اطلاع رسانی و ایجاد آگاهی از طریق دسترسی مستقیم به مصرف کننده ، حمایت مالی مختلف ، آموزش و موارد دیگر ، در نجات افراد جان کمک کننده باشد.

چشم انداز و ماموریت

 چشم انداز فن آوری این است که یک سازمان مبتنی بر ارزش ها و خدمات مشتری محور با بالاترین استانداردهای تعالی وارزشمند برای همه ذینفعان باشد. چشم انداز شرکت تبدیل شدن به شرکت برون سپاری درجه یک می باشد و در قلب این دیدگاه مفهوم اصلی مسئولیت پذیری نهفته است. در فن آوری شرکت مسئول است - در قبال مشتریان ، كارمندان و به طور كلی جامعه. به اشتراک گذاری دانش و تخصص فنی جهت ایجاد ارزش ، هدف اصلی شرکت می باشد. 

خط مشی کیفیت

 کیفیت ، اطمینان و رضایت مشتری را تضمین می کند ، که هدف اصلی شرکت دستیابی به آن است. هر بخش بر روی جنبه های مختلف محصول و خدمات با کیفیت تمرکز دارد. از طریق گاید لاین های مدیریت سیستم ISO 9001 و 13485  مزایای بسیاری مانند افزایش میزان رضایت مشتری و قیمت های بهینه تر حاصل می شود. شرکت با همکاری شما پروژه را پیش می برد تا اطمینان یابد که اهداف شما و استانداردهای ذکر شده کاملاً اجرا می شوند. تعهد شرکت به فناوری و محصولات باکیفیت کمک می کند تا به مشتریان خود تجهیزات پیشرفته و کاربردی ارائه دهد.
 

اطلاعات شرکت فن آوری آزمایشگاهی

اطلاعات تماس شرکت فن آوری آزمایشگاهی

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت فن آوری آزمایشگاهی ۰۲۱-۸۷۷۹۱۰۰۰
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.