adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت تحقیق و توسعه بلوط طلایی

شرکت تحقیق و توسعه بلوط طلایی

سابقه شرکت تحقیق و توسعه بلوط طلایی در طراحی و تولید دستگاه های الکترونیک به 25 سال میرسد. این شرکت کار خود را در همین زمینه از سال 1375 با نام پیوند کامپیوتر شروع کرد و سپس دامنه فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید پانل های کلید مسطح که برای اولین بار در ایران انجام میگرفت، تحت نام شرکت سیمرغ مدار گسترش داد. تحقیق و توسعه بلوط طلایی در ادامه مسیر خود با تخصصی کردن دامنه طراحی، به سمت تولید تجهیزات پزشکی، بیمارستانی و اتاق عمل با کلاس خطر پایین کرده است. تولید مبتنی با علم روز، بر اساس نیاز بازار و با توجه به تحقیق و توسعه همواره از دغدغه های مسئولین این شرکت بوده و در این راستا از برترین متخصصان طراحی صنعتی، الکترونیک و نرم افزار بهره برده شده است.

تحقیق و توسعه بلوط طلایی علاوه بر تولید مستقل محصولات خود، آمادگی دارد تا پاسخگوی سفارشات طراحی و تولید پروژه های الکترونیکی و پزشکی دیگر برای شرکت ها باشد و به عنوان یک OEM فعالیت نماید.

از مهمترین محصولات شرکت تحقیق و توسعه بلوط طلایی میتوان به تابلو برق ایزوله برای اتاق عمل و دستگاه اشعه ایکس، نگاتوسکوپ، ولو باکس گازهای طبی، منیفولد گازهای طبی، دستگاه نشتی سنج یا مانیتور جریان نشتی (LIM) و همچنین دستگاه های رادیو فرکانسی زیبایی اشاره کرد.

اطلاعات شرکت تحقیق و توسعه بلوط طلایی

اطلاعات تماس شرکت تحقیق و توسعه بلوط طلایی

محصولات

مشاهده همه

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت تحقیق و توسعه بلوط طلایی ۰۲۱۴۴۹۰۴۹۱۵
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.