adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت ایران فارمیس

شرکت ایران فارمیس

شرکت ایران فارمیس در سال 1358 با هدف تامین نیازهای بیماران و مراکز درمانی تاسیس شد با بیش از چهل سال تجربه یکی از بزرگ ترین وارد کننده های تجهیزات پزشکی مصرفی در کشور می باشد.

حوزه فعالیت این شرکت در بخش های دسترسی عروقی، بی حسی موضعی، مراقبت های قلبی، اورولوژی ، بیهوشی و تنفسی، جراحی باز و جراحی لاپاروسکوپی، اتاق عمل، زخم و استومی و انکولوژی می باشد و در حوزه های نام برده نمایندگی برندهای برجسته ای را اخذ نموده است که از آنها می توان به Arrow، Weck، Rusch، Pilling، LMA، Hudson RCI، Gibeck، TCC-EZ، Stapleline، Maxmorespine،  Eakin، Hartmann، Medihoney، Dr.J ، KBMT ، Coloplast  و SkinTact اشاره کرد.

شرکت ایران فارمیس سعی دارد تا با تکیه بر کیفیت و قیمت محصولات خود ، ضمن متنایز نمودن محصولا و خدماتش در ایران به یکی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان در منطقه تبدیل شود. این شرکت گواهینامه های  ISO13485 و ISO9001 را جهت مدیریت کیفیت دستگاه های پزشکی اخذ نموده است و در سراسر کشور نزدیک به 45 نماینده انحصاری و غیر انحصاری محصولات شرکت را توزیع می کنند تا بتوانند همه مراکز و بیمارستان های کشور را تحت پوشش قرار دهند. 
 

اطلاعات شرکت ایران فارمیس

اطلاعات تماس شرکت ایران فارمیس

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت ایران فارمیس ۰۲۱-۸۳۹۶
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.