adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت مهندسی کاوندیش سیستم

شرکت مهندسی کاوندیش سیستم

کاوندیش سیستم در سال 1374 تاسیس شد و فعالیتهای خود را با هدف طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی آغاز کرد. امروزه کاواندیش سیستم جایگاه مناسب خود را به عنوان یک شرکت دانش بنیان مهندسی در زمینه تولید دستگاه های الکتروسرجری در بازارهای داخلی و بین المللی پیدا کرده است.

کاوندیش موفقیت خود را به دلیل موارد زیر می داند:

  • داشتن تیم شایسته از متخصصین علمی و فنی. این تیم دانش به روز در مورد جدیدترین تحولات تکنولوژیکی جهان دارند.
  • رعایت استانداردهای ایرانی / اروپایی در تضمین کیفیت مانند ISO 13485 و نشان CE. 

کاوندیش سیستم اولین دستگاه الکتروسرجری ساخت ایران را با موفقیت طراحی و تولید کرد. این دستگاه الکتروسرجری الزامات سختگیرانه استانداردهای بین المللی را رعایت کرده و توسط بیشتر جراحان و کلینیک های معروف ایرانی تأیید شده است. امروز ، رشد بیش از 70 کارمند در شرکت ، گواهی بر صحت اهداف بلند پروازانه کاوندیش سیستم است.

این شرکت مجموعه کاملی از دستگاه های الکتروسرجری HF پیشرفته را متناسب با نیازهای جراحی مدرن طراحی و تولید می کند.محصولات کاوندیش در جراحی عمومی، میکرو سرجری، پیوند ، TUR ، گوارش ، گوش و حلق و بینی ، اورولوژی ، برونکوسکوپی ، ارتوپدی ، جراحی قلب ، جراحی پلاستیک ، کلونولوژی ، پروکتولوژی ، انکولوژی ، جراحی کودکان و جراحی لاپاراسکوپی استفاده می شوند.

کاوندیش اکنون بیشتر در توسعه و بین المللی سازی بیشتر شرکت تمرکز دارد. جذب دانشمندان و مهندسان خبره در راه دستیابی به این مهم به کاوندیش کمک نموده است.
 

اطلاعات شرکت مهندسی کاوندیش سیستم

اطلاعات تماس شرکت مهندسی کاوندیش سیستم

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت مهندسی کاوندیش سیستم ۰۲۱-۸۸۵۳۱۳۱۸-۱۹
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.