adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت کیان سامان پژوه مدیسا

شرکت کیان سامان پژوه مدیسا

شرکت کیان سامان پژوه مدیسا با نام لاتین KIAN SAMAN PAZHOH MEDISA در سال 1393 با هدف تولید و توزیع تجهیزات پزشکی، علی الخصوص تجهیزات توانبخشی در اصفهان تاسیس شد. تجربه این شرکت با توجه به پیشینه مدیران خود به بیش از 10 سال در حوزه تولید تجهیزات پزشکی در چارچوب استانداردهای ملی، بین المللی و قوانین اداره کل تجهیزات پزشکی میرسد. کیان سامان پژوه مدیسا، همواره به دنبال تولید محصولات نوآورانه در حوزه توانبخشی و کمک به کم توانان جسمی بوده و محصولات خلاقانه ای را نیز در این زمینه تولید نموده است.

این شرکت از سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9001 و ISO 13485 بهره برده و مهمترین سرمایه خود را نیروی انسانی باتجربه میداند که در طول این سال ها، تعداد آنها به بیش از 70 نفر نیروی متخصص رسیده است.

شرکت کیان سامان پژوه مدیسا اهداف زیر را دنبال میکند:

- ارتقاء رضایت مشتریان از طریق شناسایی خواسته ها و انتظارات ایشان و تلاش به منظور برآورده سازی آنها.
- ارائه بهترین خدمات پس از فروش از طریق انجام سرویس های موثر و هدفمند.
- برنامه ریزی در جهت پرورش نیروهای انسانی مجرب و کارآزموده به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت از طریق آموزش مدون، آموزش روش های پیشگیرانه و مراقبت های پس از فروش.
ارتقاء سطح درمان از طریق به روزرسانی تجهیزات با امکانات و تکنولوژی های به روز دنیا.

شرکت کیان سامان پژوه مدیسا اعتماد جامعه فرهیخته پزشکی را سرمایه خود می داند و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند که حاصل بیش از چندین سال خدمت رسانی به عرصه سلامت کشور می باشد از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید.
 

اطلاعات شرکت کیان سامان پژوه مدیسا

اطلاعات تماس شرکت کیان سامان پژوه مدیسا

ویدیو معرفی شرکت کیان سامان پژوه مدیسا

محصولات

کاتالوگ ها

ویدیو

مشاهده همه

نظرات کاربران

متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.