adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت مهندسی سلامت یار حکیم

شرکت مهندسی سلامت یار حکیم

شرکت مهندسی سلامت یار حکیم (که به اختصار، مسیح نیز نامیده می شود) در سال 1392 به عنوان یکی از زیر مجموعه های هولدینگ پورسینای حکیم تاسیس شد و در حوزه تولید تجهیزات پزشکی شروع به کار کرد. با استفاده از نظرات پزشکان مجرب و استفاده از نیروی مهندس نخبه و کارآمد شرکت توانسته است درک عمیقی از مشکلاتی که کادر پزشکی در فرایند درمان با آن مواجه بوده و همچنین در و رنج هایی که بیماران تحمل می کنند داشته باشد.

در حال حاضر، شرکت مهندسی سلامت یار حکیم به عنوان تولید کننده دریپ های آهنربایی، سوزن نمونه گیری مغز استخوان (جمشیدی) ، دهانی اندوسکوپی، تردمیل آبی، کورت نمونه گیری اندومتر ، هیسترومتر ، شیلد محافظ صورت و سایر محصولات پزشکی فعالیت می نماید.

هولدینگ پورسینای حکیم در سال 1380 تاسیس شد ،هدف این هلدینگ ایجاد مدلی عملی و تکرارپذیر جهت توسعه‌ پایدار از طریق ایجاد ثروت از علم، و همچنین علم از ثروت می باشد. فلسفه تاسیساین هولدینگ به تفکرات پروفسور محمد حسن امامی باز می گردد. تاسیس هولدینگ پورسینای حکیم و ارزش هایی که این هلدینگ بر آن استوار است دستاورد حدود 40 سال اندیشه خلاقانه پروفسور امامی، تجربیات ایشان در سمت‌های مختلف مدیریتی، و فعالیت‌های عملی گسترده‌ او در فیلد پزشکی است. در حال حاضر نیز برخی از اعضای هیئت علمی و پژوهشگرن دانشگاه‌های ممتاز کشور با این شرکت همکاری می کنند.

اطلاعات شرکت مهندسی سلامت یار حکیم

اطلاعات تماس شرکت مهندسی سلامت یار حکیم

توزیع کننده های شرکت مهندسی سلامت یار حکیم

ویدیو معرفی شرکت مهندسی سلامت یار حکیم

محصولات

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت مهندسی سلامت یار حکیم ۰۳۱-۳۲۶۶۷۵۴۲
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.