adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت طراحان طبی متین

شرکت طراحان طبی متین

شرکت طراحان طبی متین در سال 1390 در شهر تبریز تاسیس شده است و از آن زمان تا کنون در حوزه تولید تجهیزات توانبخشی فعالیت می نماید. 
شرکت همواره سعی نموده تا با کمک گرفتن از استانداردهای بین المللی فعالیت خود را در طراحی تجهیزات پزشکی ، ساخت نمونه ، تولید نمونه و در پایان تبدیل به محصول نهایی تجاری و تولید انبوه آن، گسترش دهد.

تیم فنی این شرکت از متخصصان حوزه های مختلف مهندسی و پزشکی تشکیل شده است که به بررسی نیازها و درخواست های مراکز  درمانی و توانبخشی و تلاش در  جهت ارائه محصولات پاسخگوی نیاز آنها می پردازد.

با توجه  فعالیتهای علمی ، شرکت توانست در سال 1393 عنوان دانش بنیان را به خود اختصاص دهد و در همان سال به عنوان شرکت فناور استان آذربایجان شرقی انتخاب گردد.

محصولات این شرکت عبارتند از : دستگاه های تردمیل آبی آکوامیل, دستگاه توانبخشی راه رفتن ایزی گیت، سیستم تعلیق وزنی دینامیک سقفی لایت گیت، دستگاه آیزوکینتیک و دستگاه ضدعفونی کننده

شرکت طراحان طبی متین تلاش می کند تا همزمان با بالا بردن کیفیت تجهیزات تولیدی و خدمات ارائه شده خود و آموزش کارآمد کادر شرکت، تعداد تولیدات و سهم خود از بازار را نیز افزایش دهد و سیستم مدیریت کیفیت را در در شرکت پیاده سازی نماید. همچنین اعتقاد دارد تا با شناسایی و برطرف نمودن مشکلات روش های درمانی قدیمی و بهره گرفتن از تجهیزات جدید و با تکنولوژی بالا می توان کمک شایانی در فرایند بهبود بیماران و زندگی بهتر آنها انجام داد.
 

اطلاعات شرکت طراحان طبی متین

اطلاعات تماس شرکت طراحان طبی متین

ویدیو معرفی شرکت طراحان طبی متین

محصولات

کاتالوگ ها

سخن مدیرعامل

امیر حسین متین مدیرعامل شرکت طراحان طبی متین

امیر حسین متین

Amir hossein Matin

شرکت طراحان طبی متین (Matbionics) با ارائه محصولات نوآورانه و خدمات برتر در حوزه توانبخشی، تمامی عملکرد خود را در جهت رضایتمندی مشتری و کاهش اثرات مخرب جسمی و روحی ناشی از اختلالات حرکتی افراد، متمرکز ساخته است. تیم باتجربه ما تلاش می کند تا با بهبود حرکات بیماران زندگی بهتری را برای آنان فراهم کند.

بیشتر...

ویدیو

مشاهده همه

نظرات کاربران

شرکت طراحان طبی متین ۰۹۹۳۲۷۷۸۷۳۷
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.