adsخیلی راحت کارشناس بازرگانی شو!
بنر اختصاصی شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی ایران

شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی ایران

شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی ایران به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیشتاز و وارد کننده تجهیزات پزشکی بیمارستانی , در سال 1372 تاسیس گردیده و از آن زمان تاکنون به کشف و تامین خواسته های مشتریان در قالب استانداردهای ملی, بین المللی و همچنین قوانین و مقرارت اداره کل تجهیزات پزشکی، متعهد است. در راستای اهداف نامبرده, مدیریت شرکت همواره موارد زیر را سر لوحه کار خویش قرار خواهد داد. 

  • افزایش رضایت مشتریان توسط فهم خواسته ها و انتظارات آنها و سعی در جهت برآورده کردن آنها
  • بالا بردن میزان فروش با روش شناسایی مناسب بازارها و درخواست های مشتریان و بهبود این روند 
  • ارائه خدمات پس از فروش بهینه با استفاده از سرویس های کارامد و هدفمند
  • برنامه ریزی در راستای پرورش نیروهای انسانی متخصص و با تجربه به عنوان با ارزش ترین سرمایه شرکت با استفاده از آموزش در جهت کاهش حوادث ناخواسته و خطرات با استفاده از نگهداشت پیشگیرانه و سرویس های پس از فروش
  • بهبود کارایی سیستم مدیریت کیفیت توسط بهینه سازی فرآیندها و ساز و کار های اجرایی
  • بهبود سطح درمان به وسیله به روزرسانی فرایندهای پیش گیرانه و درمان با تجهیزات و فناوری های به روز جهان

مدیریت شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی ایران (MEM) با اعلام تعهد به موارد نام برده و کسب اطمینان از درک و عمل به این خط مشی توسط همه پرسنل خود به مشتریان خود وعده می دهد که در این شرکت چیزی با ارزش تر از رفع نیازهای آنها نیست و امیدوار است این شرکت بتواند به همه تعهدات اخلاقی و ارزشی خود پایبند بماند تا همواره در حوزه درمان خدمت گزار باشد.

شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی موفق به کسب نمایندگی انحصاری از برندهای به نام و برجسته ای مانند Appex، NINGBO، Bbraun، Aesculap، Novair، Cryolife و ... گردیده است.

شرکت های مختلفی با شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی در ارتباط هستند از جمله شرکت دیالیز تجهیز (توزيع كننده انحصاری ماشين هاي دياليز كمپاني بي براون آلمان) ، شرکت اتود (توزيع كننده انحصاري محصولات درمان زخم كمپاني بي براون آلمان)، شرکت ابد (توزيع كننده انحصاري ملزومات مصرفي كمپاني بي براون آلمان) ، شرکت ماهان تجهیز (توزيع كننده انحصاري محصولات تخصصی قلبی (استنت و بالون) کمپانی بی براون آلمان)، شرکت برتر (توزيع كننده انحصاري ملزومات مصرفي كمپاني بي براون آلمان)، شرکت درمان آرا (توزيع كننده انحصاري مكمل هاي غذايي کمپانی بی براون آلمان)، شرکت بهستان دارو و شرکت مارستان در ارتباط است. 
 

اطلاعات شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی ایران

اطلاعات تماس شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی ایران

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی ایران ۰۲۱-۸۸۷۲۷۲۱۵-۱۸
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.