adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!

کشف انبار غیرمجاز تجهیزات پزشکی مصرفی قاچاق در شیراز

کشف انبار غیرمجاز تجهیزات پزشکی مصرفی قاچاق در شیراز
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • ۰
  • ۳۸

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس،دکتر محمدجواد راعی گفت: با اخبار به دست آمده از منابع موثق مبنی بر دپوی تجهیزات پزشکی مصرفی قاچاق در یک انبار در شهر شیراز، تیمی متشکل از ماموران پلیس امنیت اقتصادی و کارشناسان تجهیزات پزشکی و مبارزه با قاچاق معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قراردادند و با دستور مقام قضائی، محل مورد نظر تعطیل شده و متهمان برای طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
او با هشدار نسبت به برخورد قانونی با تهدیدکنندگان سلامت مردم گفت: بیش از 17 میلیارد ریال از انواع تجهیزات مصرفی قاچاق در این بازرسی، کشف و ضبط شد.


دکتر راعی از همه فعالان حوزه تجهیزات پزشکی استان درخواست کرد تا برای دریافت مجوز‌های قانونی لازم و ثبت انبار‌های خود در وبگاه اداره کل تجهیزات پزشکی کشور به نشانی https://imed.ir/ اقدام کنند.
این مقام مسوول در دانشگاه به مردم توصیه کرد تا برای انتخاب و خرید کالا‌های سلامت محور، دقت بیشتری داشته تا از آسیب‌های احتمالی و خرید اشتباه، در امان باشند و هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه قاچاق کالا‌های سلامت محور را از طریق تماس با تلفن 190 در اختیار کارشناسان و بازرسان مجموعه سلامت قرار دهند.


نظرات کاربران

اخبار مشابه

اخبار تجهیزات پزشکی

نمایشگاه های شرکت

متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.