adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت نیاکان رونق پارس

شرکت نیاکان رونق پارس

شرکت نیاکان رونق پارس با پشتواره بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید قطعات صنعتی در حوزه مهندسی پزشکی در سال 1397 به صورت رسمی تاسیس شد و کار خود را آغاز کرد. محصولات این شرکت در زمینه تولید ابزارهای جراحی و ملزومات پزشکی یکبار مصرف میباشد که با برند نیاطب (NiaTeb) تولید و به بازار عرضه میشوند. از جمله محصولات این شرکت که دارای پروانه ساخت مستقل از اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی است میتوان به ابزارهای اندوسکوپی و اندوسرجری با قابلیت اتصال الکتریکی و بگ اندوسکوپی اشاره کرد.

شرکت نیاکان رونق پارس توانسته برای اولین بار در ایران رترکتور خودکار استرنوم مدل one for all طراحی شرکت Geister که یکی از بهینه ترین رترکتورهای موجود جهان در زمینه ی جراحی قلب باز میباشد را  تولید  کند و پس از اخذ مجوزهای قانونی اداره تجهیزات پزشکی به بازار عرضه نماید. همچنین این شرکت توانسته برای اولین بار در ایران انواع الکترودهای مصرفی مونوپلار لاپراسکوپی را نیز تولید نماید.

شرکت نیاطب در تلاش است که در جهت تولید با کیفیت ترین محصولات، با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش مطلوب در جهت بهبود سطح کیفی محصولات در کشور گام بردارد و با تاکید بر اصول مبتنی برالزامات استاندارد کیفیت ISO13485 ، اطمینان از اصالت کالا و خدمات را برای جامعه پزشکی کشور عزیزمان به ارمغان آورد .

اطلاعات شرکت نیاکان رونق پارس

اطلاعات تماس شرکت نیاکان رونق پارس

محصولات

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت نیاکان رونق پارس ۰۵۱۳۵۴۲۰۶۱۱
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.