adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت نورسا دایان درمان

شرکت نورسا دایان درمان

شرکت دانش بنیان نورسا دایان درمان با مسئولیت محدود به شماره ملی 14007443289 و  شماره ثبت 22204 در سال 1398 در استان کرمانشاه و شهر کرمانشاه تاسیس شده است. این شرکت در زمینه تولید، توزیع، صادرات و واردات فوریتی فعالیت دارد. نورسا دایان درمان در زمینه تولید دستگاه های گوش و حلق و بینی (ENT) فعالیت دارد. این شرکت دارای ثبت اختراع  به شماره 6106 برای دستگاه ویدیو لارینگوسکوپ (لارنگوسکوپ یا Laryngoscope) یکپارچه خود از اداره مالکیت معنوی - سازمان ثبت اسناد و املاک کشور میباشد.

شرکت نورسا دایان درمان دارای تکنولوژی داخلی کامل در حوزه ی تولیدات خود می باشد. این شرکت دانش بنیان با اخذ پروانه ی ساخت دستگاه ویدئو لارنگوسکوپ، اولین تولید کننده این محصول در ایران می باشد و در راستای افزایش سلامت عمومی در ایران و جهان گام بر می دارد . این شرکت مفتخر است اولین دستگاه ویدئو لارنگوسکوپ را با تکنولوژی و دانش فنی داخلی تولید و به جامعه ی پزشکی کشور ارائه نماید. در این راستا پس از انجام تحقیقات علمی و طراحی های فنی مناسب و آزمون های مختلف پس از اخذ گواهی اختراع از مراجع ذیصلاح اقدام به تولید دستگاه نموده است.

از محصولات دیگر شرکت میتوان به ویدئو برونکوسکوپ، لارینگوسکوپ فایبراوپتیک و گاید لوله تراشه ریجید (rigid) و نیمه رجید (semi rigid) برای اطفال و بزرگسالان نام برد. گاید لوله تراشه نورسا دایان درمان قابلیت استفاده مجدد را نیز دارد.

شرکت نورسا دایان درمان دارای مجوزهای لازم و مورد تایید اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی ایران میباشد.

اطلاعات شرکت نورسا دایان درمان

اطلاعات تماس شرکت نورسا دایان درمان

محصولات

کاتالوگ ها

ویدیو

مشاهده همه

نظرات کاربران

شرکت نورسا دایان درمان ۰۸۳۳۷۲۹۴۹۷۵
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.