adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت پاوان طب کویر

شرکت پاوان طب کویر

شرکت تولید کننده پاوان طب کویر (Pavan Tebb Kavir) به شماره ملی (140****9803 ) و کد ثبتی (6964) در اداره ثبت شرکت ها کاشان در تاریخ (1399/10/18) به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات پزشکی فعالیت دارد. تاریخچه شرکت به این صورت است که پاوان طب کویر، در سال 1395 پس از تحقیق و بررسی در مورد بازار فروش و تولید ماسک یکبار مصرف پزشکی، نسبت به واردات خط تولید اتوماتیک ماسک سه لایه پزشکی اقدام کرد و فعالیت خود را رسما در سال 1396 نمود. پاوان در پارسی کهن به معنی حافظ و نگهبان است که به عنوان برند این شرکت انتخاب شده تا همواره خط مشی شرکت در تولید محصول سلامت محور را به آن ها یادآور شود.
در دوران حساسی که ملت شریف ایران نیاز مبرم به ماسک داشت تا از شر ویروس منحوس کرونا در امان باشد، همان روزگاری که ماسک پزشکی کالای نایاب و نیاز اساسی مردم بود شرکت پاوان طب سعی بر آن داشت تا با تلاش بی وقفه پرسنل خود در تولید محصول با کیفیت در کنار کادر درمان و مردم عزیز ایران باشد و این افتخار بزرگ برگ زرینی جاودان در کارنامه این شرکت خواهد بود. پاوان طب در نظر دارد تا در آینده ای نزدیک با توسعه کسب و کار خود زمینه را برای تولید انواع ماسک های پزشکی، صنعتی و کودک فراهم کند.

تولیدات شرکت پاوان طب کویر در زمینه تجهیزات پزشکی و مصرفی عمومی می باشد که به صورت مستقل تولید و به فروش می رسد. از جمله این محصولات می توان به ماسک های جراحی اشاره کرد که مورد تایید اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی نیز میباشد.


 

اطلاعات شرکت پاوان طب کویر

اطلاعات تماس شرکت پاوان طب کویر

محصولات

نظرات کاربران

شرکت پاوان طب کویر ۰۳۱۵۵۵۸۸۰۵۸
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.