adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت مهندسی پارس نهند

شرکت مهندسی پارس نهند

شرکت مهندسی پارس نهند ( PARS NAHAND ENGINEERING Co)، یک شرکت تولیدکننده در حوزه تجهیزات پزشکی و صنعتی میباشد. این شرکت در سال 1373 در تهران تأسیس شده و با استفاده از مدیریت مجرب و نیروی فنی متخصص خدمات و محصولات خود را در زمینه الکترونیک، اتوماسیون، مکانیک و کامپیوتر به مشتریان ارائه می‌دهد.

این شرکت از سال 1384،  عضو پارک علم و فناوری پردیس است و در همان مکان نستقر میباشد. مهندسی پارس نهند تنها تولیدکننده دستگاه‌های شستشوی اولتراسونیک برای کاربردهای پزشکی و صنعتی در ایران است و مدل‌های متنوعی را طبق استانداردهای مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 و 13485:2016 و استانداردهای ایمنی الکتریکی تولید می‌کند.

دستگاه‌های شستشوی اولتراسونیک ساخت این شرکت توسط اداره کل تجهیزات پزشکی ایران برای شستشوی ابزارهای جراحی قبل از استریلیزاسیون تأیید شده است و در لیست تجهیزات مجاز این وزارتخانه (بهداشت) قرار دارد.

همچنین، این شرکت دستگاه‌های شستشوی اولتراسونیک سفارشی با ظرفیت تا 1000 لیتر طراحی و تولید کرده است. این دستگاه‌ها در بسیاری از مراکز صنعتی از جمله صنایع اپتیک، الکترونیک، ارتباطات، پتروشیمی، نساجی، راه‌آهن و هوانوردی، خودروسازی، طلا و جواهرات، فلزات، معدن، نانو و بیوفناوری فعال هستند.

اطلاعات شرکت مهندسی پارس نهند

اطلاعات تماس شرکت مهندسی پارس نهند

محصولات

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت مهندسی پارس نهند ۰۲۱۷۶۲۵۰۱۸۱-۵
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.