adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

فعالیت شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب از سال 1373 و در زمینه تولید ساکشن جراحی آغاز شد و پس از آن با توجه به وضعیت بازار و عدم وجود تولیدات داخلی کافی ، حوزه گازهای طبی را جهت ادامه فعالیت خود انتخاب نمود.

تولید تجهیزات با کیفیت بالا و مطابق استانداردهای بین المللی و تلاش برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتری همواره جزو اهداف اصلی شرکت بوده است و جهت رسیدن به این اهداف از نظرات تخصصی کارشناسان و مدیران مجرب و نیز تجهیزات و ابزارهای پیشرفته در خط تولید استفاده شده است. 

به دلیل حساسیت وجود نشتی گاز در اتاق عمل و سایر بخش ها ، شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب اقدام به تولید آتلت و کنسولهای بالای تخت بیمار با کیفیت بالا نموده و گارانتی مادام العمر و بدون قید و شرط را اثباتی بر این ادعا قرار داده است.

از دیگر محصولات شرکت می توان به ستون های سقفی ، سیستم احضار پرستار وایرلس ، ساکشن دیواری ، آلارم گازهای طبی ، تابلوهای منیفولد و ... اشاره کرد. هچنین شرکت در نقش مشاور در نقشه کشی گازهای طبی و اجرای آنها نیز فعالیت می کند.

اطلاعات شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

اطلاعات تماس شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

توزیع کننده های شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

ویدیو معرفی شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

محصولات

مشاهده همه

کاتالوگ ها

اخبارو تازه ها

مشاهده همه

سخن مدیرعامل

ماشااله آزاده نیا

Mashala Azadehnia

پیشنهاد من به جوانتر ها را در جمله های زیر خلاصه میکنم: -موفقیت یک معلم پست و بدجنس است که افراد باهوش را به این ذهنیت می اندازد که آنها هیچ گاه شکست نخواهند خورد. -جشن گرفتن برای پیروزی و بزرگداشت موفقیت خوب است، اما مهم تر از آن درس گرفتن از شکست است. -همه ما همواره به کسانی نیاز داریم که به ما بازخورد بدهند. به این روش است که ما پیشرفت کرده و اصلاح می‌شویم. -ناراضی ترین مشتریان شما برترین و بهترین منابع برای فراگیری و پیشرفت شما هستند. -انسان همیشه از تغییر هراس دارد. -اغلب افراد در مورد آنچه در یک سال می‌توان انجام داد غلو و اغراق می‌کنند و آنچه در ده سال می‌توان انجام داد، ‌دست کم می‌گیرند. -هیچ گاه خود را با هیچ کس دیگری در این دنیا مقایسه نکنید. در غیر این صورت به خودتان توهین کرده اید. -اگر نمی‌توانید اثری خوب و زیبا خلق کنید، حداقل آن را با ظاهری زیبا و خوب خلق کنید. -موفقیت ما به شکل اساسی وابسته و بر مبنای همکاری و تشریک مساعی، از همان ابتدای کار است. -برای انجام کارهای بزرگ، گاهی لازم است ریسک های بزرگ بکنید. - کلمه "نمی‌دانم" را به "هنوز نمی‌دانم" تغییر دهید.

بیشتر...

ویدیو

مشاهده همه

نظرات کاربران

شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب (۰۲۱) ۴۹۲۲-۷۰۰۰
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.