adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت پارس سینوهه پاد

شرکت پارس سینوهه پاد

پارس سینوهه پاد (PSP) ، شرکت مهندسی پزشکی است که انواع مختلف تجهیزات پزشکی و محصولات دارویی را ارائه می کند. این شرکت که تولید کننده محصولات استریلیزاسیون و نماینده انحصاری تولید کنندگان اروپایی ، آمریکایی و آسیایی از چندین صنعت مختلف است ، در سال 1378 تاسیس شد ، با بهره گیری از 15 سال تجربه مدیریت مرتبط و نیروی تخصصی با عزم راسخ در بازار تجهیزات پزشکی فعالیت کرده و یکی از پویاترین شرکتها برای توزیع اینگونه محصولات و خدمات در سراسر کشور است.
پارس سینوهه پاد سالهاست در زمینه تجهیزات و لوازم پزشکی و بیمارستانی کار می کند و نمایندگی بیش از 10  برند معروف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی (Renosem، Smeg، S.I.T و ...) را در بازار خود دارد. ورود پر قدرت این شرکت در عرصه تولید تجهیزات CSSD جایگاه شرکت را در این حوزه تثبیت نموده و در حال حاضر ضمن رقابت کامل کیفی با برندهای مشابه خارجی از قیمتهای مناسب تری برخوردار است.  بخش فروش شرکت برای فروش محصولات خود با بیش از 3500 بیمارستان ، کلینیک ، آزمایشگاه و داروخانه در سراسر کشور همکاری می کند. یکی از نقاط قوت در فعالیت های شرکت ارائه خدمات پس از فروش توسط کارکنان ، تکنسین ها و مهندسین آموزش دیده است که مطابق با الزامات مشتری و ضوابط اداره کل تجهیزات پزشکی فعالیت می کند. متخصصین فنی شرکت دوره های تخصصی مربوط به دستگاه های مختلف را کمپانی سازنده و یا در داخل شرکت گذرانده اند.
شرکت پارس سینوهه پاد توانسته گواهینامه های ISO 13485:2016 و SO 9001:2015 را اخذ نموده و با تکیه بر آنها فرایندهای خود را به طور مرتب بازبینی می نماید.

اطلاعات شرکت پارس سینوهه پاد

اطلاعات تماس شرکت پارس سینوهه پاد

محصولات

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت پارس سینوهه پاد ۰۲۱-۷۴۶۷۶ - ۰۲۱-۶۶۷۸۴۲۶۹
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.