adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت مهندسی شنگرف طب

شرکت مهندسی شنگرف طب

شرکت مهندسی شنگرف طب با هدف افزایش کیفیت تولید محصولات در حوزه گازهای طبی در سال 1386 در تهران تاسیس گردید. این شرکت سعی دارد خود را با استاندارد ها و فناوری های روز دنیا همگام ساخته و با استفاده از دانش متخصصین خبره این حوزه موجب ارتقا سطح درمان و بهداشت در کشور شود. در همین راستا توانسته نظر کار گروه شرکت ها و موسسات دانش بنیان را جلب نماید و موفق به اخذ گواهینامه دانش بنیان شده است.

شرکت دانش بنیان مهندسی شنگرف طب توانسته است گواهینامه های ISO 13485:2016، ISO 9001:2015 و پروانه ساخت کالا از اداره کل تجهیزات پزشکی را اخذ نماید.

از محصولات این شرکت می توان به منیفولد گازهای طبی اکسیژن، بیهوشی و دی اکسید کربن، آلارم گازهای طبی، ولوباکس گازهای طبی، آلارم ولو باکس دیجیتال، آتلت گازهای طبی، کنسول بالای تخت بیمار، فلومتر اکسیژن، مانومتر کپسول، ساکشن دیواری، پمپ وکیوم مرکزی بیمارستانی، لوله ها و اتصالات مسی و ... اشاره کرد.

یکی دیگر از فعالیت های شرکت شنگرف طب ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی سیستم لوله کشی گازهای طبی در بیمارستان ها است.

بهینه سازی فرایندها و فعالیت ها ضمن جلب رضایت مشتری ، ارجحیت دادن به نگهداشت پیشگیرانه بر تعمیر، توجه به سرمایه نیروی انسانی، بالا بردن سهم خود در بازار و استفاده از آخرین فناوری ها و استانداردهای بین المللی از اهداف این شرکت می باشد.

اطلاعات شرکت مهندسی شنگرف طب

اطلاعات تماس شرکت مهندسی شنگرف طب

محصولات

مشاهده همه

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت مهندسی شنگرف طب ۰۲۱۵۸۱۸۷۰۰۰
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.