adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت تولیدی صنعتی پزشکی توان جم

شرکت تولیدی صنعتی پزشکی توان جم

شرکت تجهیزات پزشکی توان جم در سال 1372 فعالیت خود را در اصفهان آغاز نمود و در سال 1374 خط تولید محصولات پزشکی خود را افتتتاح کرد.

کارخانه محصولات صنعتی توان جم  نیز با سرمایه گذاری گسترده ای در سال 1374 شروع به کار نموده که هم اکنون سهم بسزایی در تجهیزات صنعتی کشور دارد.

از جمله تجهیزات پزشکی تولید این شرکت می توان به مانومتر های پزشکی ، رگلاتورهای پزشکی اکسیژن، بیهوشی و CO2 ، گرم کن و چربی گیر CO2 ، فلومتر اکسیژن ،نبولایزر،آدابتور سانترال و رطوبت گیر اشاره کرد که بر اساس استانداردهای جهانی و با کمک فناوریهای پیشرفته و دستگاه های تراشکاری به روز تولید می شوند .

این شرکت خود را ملزم می داند همواره مطابق با قوانین و استانداردهای ملی و بین المللی عمل کند و گواه این موضوع صادرات محصولات این شرکت به سایر کشورهاست. توان جم بر این باور است که با توجه به پیشنهادات و درخواست های مشتریان، می توان کیفیت طراحی، ساخت و خدمات فنی پس از فروش را بالا برده و رضایت مشریان را جلب نمود. این اقدام در نهایت منجر به افزایش حجم تولیدات داخلی با کیفیت و حذف  تدریجی محصولات خارجی از بازار تجهیزات پزشکی ایران می شود.
 

اطلاعات شرکت تولیدی صنعتی پزشکی توان جم

اطلاعات تماس شرکت تولیدی صنعتی پزشکی توان جم

توزیع کننده های شرکت تولیدی صنعتی پزشکی توان جم

ویدیو معرفی شرکت تولیدی صنعتی پزشکی توان جم

محصولات

کاتالوگ ها

نظرات کاربران

شرکت تولیدی صنعتی پزشکی توان جم ۰۳۱-۳۶۵۴۱۶۰۱
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.