adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت توسعه درمان فرتاک

شرکت توسعه درمان فرتاک

شرکت توسعه درمان فرتاک در سال 1391 به عنوان اولین تولید کننده سیستم های تصفیه آب RO همودیالیز شروع به فعالیت نمود. این شرکت جهت رفع نیازهای متخصصین و کاربران این حوزه نسبت به ارائه محصولات و خدمات متنوع از جمله سیستم ضدعفونی کننده لاین دیالیز، اسید شویی ممبران ها ، طراحی بخش های همودیالیز و برگزاری سمینارهای آموزشی اقدام نموده است.

خط مشي كيفيت شركت توسعه درمان فرتاک  حفظ اثربخشي سيستم مديريت کيفيت ، کسب رضايت کاربران، و بالا بردن میزان فروش تجهیزات است که برای رسیدن به آنها موارد زیر را در برنامه كاری شركت جای داده است:

  • شناسايي خواسته ها ، درک کامل توقعات و خواسته های مشتریان و کاربران و تلاش در جهت برآورده کردن آنها
  • آموزش نیروی متخصص شرکت در جهت بالا برده  کيفيت تجهیزات تولیدی
  • ایجاد محيطي امن در شرکت
  • تلاش جهت بالا بردن نرخ توليد خود ، در عین کاهش ضايعات

توسعه درمان فرتاک سيستم های مديريت كيفيت  ISO 13485:2016 و ISO 9001:2015 را در شرکت پیاده سازی نموده است و تصمیم دارد در آینده در راس تامین کنندگان پیشتاز در مراکز همودیالیز در سرتاسر کشور قرار گیرد. همچنین انجام اقدامات لازم جهت دریافت نشان CE و صادر کردن تجهیزات نیز در دستور کار شرکت قرار دارد.

از محصولات این شرکت می توان به سیستم تصفیه آب مرکزی، دستگاه تصفیه آب پرتابل، سیستم پیش تصفیه مرکزی، دستگاه تصفیه آب صنعتی، دیونایزر صنعتی، اقلام مصرفی، کیت های سختی سنج و کلر سنج و تجهیزات ضدعفونی و شستشو اشاره کرد.

اطلاعات شرکت توسعه درمان فرتاک

اطلاعات تماس شرکت توسعه درمان فرتاک

محصولات

نظرات کاربران

شرکت توسعه درمان فرتاک ۰۲۵۳۳۵۵۱۷۵۷
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.