adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!

نمایشگاه مدیکا 2020 مجازی (MEDICA 2020)

نمایشگاه مدیکا 2020 مجازی (MEDICA 2020)
۰۶ آبان ۱۳۹۹
  • ۰
  • ۲۱۹۸

نمایشگاه های بین المللی مدیکا (MEDICA 2020) و کمپامد (COMPAMED 2020) در سال 2020 به صورت مجازی برگزار میشوند.

نمایشگاه های مدیکا و کمپامد، پلتفرم ارتباطی پیشرو در صنعت تجهیزات پزشکی و صنعت تامین کننده های صنعت فناوری های پزشکی، از 16 تا 19 نوامبر (26 الی 29 آبان) کاملاً بصورت آنلاین انجام می شود. در چارچوب مدیکا و کمپامد مجازی (virtual.MEDICA و virtual.CAMPAMED) ، تصمیم گیرندگان از تمام بخش های صنعت بهداشت و درمان می توانند انتظار دامنه گسترده ای از محصولات و خدمات را در این نمایشگاه های مجازی متشکل از سه حوزه کانونی: منطقه کنفرانس (برنامه کنفرانس و تالار گفتگو)، فضای نمایشگاه (برای غرفه داران و نوآوری های محصول) و میدان شبکه سازی (شبکه سازی کسب و کار) داشته باشند.

نمایشگاه های بعدی، یعنی MEDICA 2021 و COMPAMED 2021، به صورت یک رویداد ترکیبی سال آینده برگزار می شود. به این معنی که ترکیب سیستم مجازی و بازدید کنندگان حرفه ای فیزیکی از مرکز نمایشگاه تجاری دوسلدورف خواهد بود.
ولفرام داینر (Wolfram Diener) مدیرعامل مجموعه مسه دوسلدورف (Messe Düsseldorf) میگوید: برنامه بهداشت و محافظت از عفونت ما توسط غرفه داران با کمال میل پذیرفته شد و تعدیل پی در پی قوانین سفرهای بین المللی در اوایل تابستان به معنای این بود که ما امید واقعی داریم که هر دو نمایشگاه می تواند با موفقیت و ایمنی برگزار شود. اکنون، توسعه راه کارها برای همه گیری جهانی باید دوباره ارزیابی شوند. با توجه به تعداد زیادی از محدودیت های سفر، و با توجه به جمعیت اغلب بین المللی این دو نمایشگاه (چه غرفه داران و چه بازدیدکنندگان)، اکنون باید فقط بر روی قالب مجازی تمرکز کنیم.

وی افزود: ماهیت برند نمایشگاه های مدیکا و کمپامد (MEDICA و COMPAMED)، پخش جهانی و دیده شدن غرفه داران و بازدید کنندگان است. این هسته مرکزی هنوز هم امسال وجود دارد، اما به دلیل به دلیل همه گیری، امکان حضور فیزیکی نیست. با توجه به برگزاری هرساله این نمایشگاه ها، ما در حال حاضر با ایجاد یک بازار جامع مجازی و جهانی در دسترس با مخاطب خود در ارتباط هستیم. ولفرام داینر ادامه می دهد، این یک نقطه شروع خوب برای راه اندازی هایبرید نمایشگاه 2021 است، زمانی که ما دوباره ترکیبی موفق از حضور فیزیکی برای بازدید کنندگان تجاری در مرکز نمایشگاه دوسلدورف و پیشنهادات دیجیتال را ارائه خواهیم داد.
در سال های اخیر، ما بارها و بارها دریافته ایم که در کل بیش از 80% غرفه داران ما از خارج از کشور، حدود 70 کشور مختلف آمده اند. بازدید کنندگان ما نیز از حدود 170 کشور می آیند، و تعداد بازدیدکنندگان بین المللی 70% میباشد. سال گذشته هر دو رویداد در مجموع بیش از 6،300 غرفه دار و 121،000 بازدید کننده حرفه ای را به خود اختصاص داده بود.

پورتال عالی نمایشگاه مجازی مدیکا 2020

طی چند سال گذشته، دائماً پیشنهادات دیجیتالی خود را گسترش داده ایم و سیستم عامل های مبتنی بر اینترنت را در قالب پورتال های وب ایجاد کرده ایم. اکنون می توانیم این موارد را اجرا کنیم تا به مشتریان خود ابزارهای مناسب برای شبکه سازی و تسهیل انتقال ارزشمند دانش را حتی در این شرایط دشوار ارائه دهیم. هورست گیزن (Horst Giesen) میگوید: در زمان برگزاری نمایشگاه های MEDICA 2020 و COMPAMED 2020، ما با همکاری انجمن ها و شرکای خود بهترین عناصر را برای برگزاری 600 جلسه از قبل برنامه ریزی شده برای انجمن ها و کنفرانس های تخصصی جستجو خواهیم کرد. شرکت کنندگان می توانند انتظار داشته باشند نکات برجسته و مرتبط با کرونا را به ویژه در قالب های مجازی مشاهده کنند. علاوه بر این، در بستر وب غرفه داران نوآوری های خود را ارائه میدهند، ملاقات ویدئویی برگزار میکنند و ارتباطات تجاری ارزشمند میگیرند.

وضعیت نمایشگاه مجازی در ایران چطور است؟

همانطور که مشاهده میکنید دنیا به سمت دیجیتال سازی و نمایش محصولات شرکت های تجهیزات و ملزومات پزشکی رفته است. در ایران نیز دیر یا زود این کار محبوبیت بیشتری پیدا میکند و شرکت های این حوزه به راهگشا بودن و کم هزینه بودن نمایش شرکت و محصولات آن به صورت مجازی نسبت به روش های فیزیکی پی میبرند. از همین رو وب سایت مدیرنس " مرجع تجهیزات پزشکی " حدود 4 سال است که در این زمینه تحقیق کرده و هم اکنون پلتفرمی طراحی کرده که شرکت ها و محصولات آنها در آن معرفی و باهم مقایسه میشوند. مدیرنس یک پلتفرم جامع نمایشگاهی است که امکانات فراوانی دارد و کمک میکند تا برند و هم چنین محصولات شرکت در 24 ساعت / هفت روز هفته بیشتر دیده شوند.

مدیرنس پا را اندکی فراتر گذاشته و به شرکت ها یک وب سایت با آی دی شرکت در دل خود با امکانات بی نظیر میدهد، امکاناتی که در کمتر سایت ایرانی و یا حتی خارجی دیده میشود که پیاده سازی و پشتیبانی از این امکانات برای هر یک از شرکت های عضو مدیرنس مقرون به صرفه نخواهد بود. امکاناتی نظیر: پروفایل شرکتی، ماژول محصول، کاتالوگ، اخبار، گالری عکس، ویدئو و غیره. کار محتواسازی برای شرکت ها بر عهده مدیرنس است! اگر به دنبال بیشتر دیده شدن شرکت خود و محصولاتتان هستید از طریق این فرم درخواست خود را ثبت کنید.

مهمترین سوالاتی که در مورد برگزاری نمایشگاه مدیکا 2020 مطرح شده است

در اینجا می توانید نمای کلی از مهمترین سوالات و پاسخ ها در مورد نمایشگاه مدیکا 2020 را پیدا کنید:

چرا نمایشگاه ها به صورت فیزیکی برگزار نمی شوند؟

هسته اصلی نمایشگاه مدیکا (MEDICA) و همچنین کمپامد (COMPAMED) جذابیت های بین قاره ای برای غرفه داران و بازدید کنندگان است. این هسته مرکزی به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا نمی تواند در قالب یک رویداد حضوری در سال جاری تحقق یابد. با این حال، با بازار مجازی جامع ما اکنون در حال ایجاد یک نقطه شروع مناسب برای راه اندازی مشترک هم مجازی و هم حضوری در سال 2021 هستیم.

چرا نمایشگاه های تجاری فیزیکی به تاریخ دیگری موکول نمی شوند؟

نمایشگاه های مدیکا (MEDICA) و کمپامد (COMPAMED) به طور سنتی در اواخر ماه نوامبر (آبان ماه) برگزار می شوند. این تاریخ براساس تقویم صنعت تجهیزات و ملزومات پزشکی میباشد و همه شرکت کنندگان تقریبا برایشان جا افتاده است. از آنجا که ما می خواهیم به خاطر غرفه داران و بازدیدکنندگان خود به این تاریخ پایبند باشیم، امسال MEDICA و COMPAMED تقریباً از 16 تا 19 نوامبر (26 الی 29 آبان) و سال آینده در یک نسخه ترکیبی متشکل از آنلاین و حضوری برگزار میشود.

آیا غرفه داران پرداخت هایی را که قبلاً به مسه دوسلدورف پرداخت کرده اند را دریافت می کنند؟ آیا می توان پرداخت های قبلی را به رویداد فیزیکی بعدی منتقل کرد؟

برگزار کننده نمایشگاه مدیکا یعنی مسه دوسلدورف (Messe Düsseldorf ) تمام پرداخت هایی را که قبلاً توسط غرفه داران انجام شده است را جبران می کند. اگر در موارد خاص تمایل به انتقال اعتبارات پرداخت شده به رویداد فیزیکی بعدی وجود داشته باشد، مسه دوسلدورف درباره این موضوع با غرفه داران مربوطه گفتگو خواهد کرد.

آیا هزینه های انجام شده تا به امروز برای رزرو بلیط پرواز و قطار، محل اقامت در هتل و غیره را به مشتریان خود پرداخت می کنید؟

ما شرایط سختی را که ایجاد شده درک می کنیم. لطفاً برای شفاف سازی سوالات باز و یافتن راه حل با ارائه دهنده مربوطه تماس بگیرید. ما نمی توانیم هیچ اطلاعاتی در مورد قرارداد مشتریان با ارائه دهندگان شخص ثالث ارائه دهیم، زیرا این قرارداد با مسه دوسلدورف منعقد نشده است. با این حال، مسه دوسلدورف و شهر دوسلدورف و شرکت تابعه آن دوسلدورف توریسم (Düsseldorf Tourismus) در ارتباط دائمی با صنعت هتلداری در دوسلدورف و منطقه اطراف آن و سازمان چتر (DEHOGA یا انجمن هتل و رستوران آلمان) هستند.

در مورد ساخت غرفه ها / تحویل ها و غیره که قبلاً سفارش داده شده اند، چطور؟

ما شرایط دشوار ناشی از اجرای کاملاً مجازی را درک می کنیم. لطفاً برای شفاف سازی سوالات و یافتن راه حل با ارائه دهنده مربوطه تماس بگیرید. ما نمی توانیم هیچ اطلاعاتی در مورد قرارداد مشتری با اشخاص ثالث ارائه دهیم، زیرا این قرارداد با مسه دوسلدورف منعقد نشده است.

آیا غرفه داران در رویداد بعدی همان فضای غرفه را دریافت می کنند؟

مثل هر سال، ما خوشحال خواهیم شد که درخواست های غرفه داران را برای سال 2021 پاسخ دهیم. با این حال، ما نمی توانیم تأیید کنیم که غرفه داران همان فضای غرفه خود را دریافت می کنند.

چگونه می توانم خودم را به عنوان غرفه دار در MEDICA و COMPAMED مجازی معرفی کنم؟

مدیکا و کمپامد مجازی (virtual.MEDICA و virtual.CAMPAMED) متشکل از سه حوزه کانونی است: منطقه کنفرانس (برنامه کنفرانس و تالار گفتگو)، فضای نمایشگاه (برای غرفه داران و نوآوری های محصول) و میدان شبکه سازی (شبکه سازی کسب و کار) داشته باشند.
 غرفه داران می توانند اطلاعات و فیلم های محصولات را در فضای نمایشگاه ارسال کنند. آنها همچنین می توانند جلسات مجازی را در بخش کنفرانس ارائه دهند، جایی که شرکت کنندگان می توانند با سخنرانان تعامل داشته باشند.

گزارش کامل نمایشگاه مدیکا (MEDICA 2020) را میتوانید را از اینجا بخوانید.


منبع خبر : اختصاصی مدیرنس
برچسب ها:
نظرات کاربران

اخبار مشابه

تبلیغ

جدیدترین محصولات

همه محصولات

آخرین اخبار

همه اخبار
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.