adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!

استقبال از محصولات پزشکی ایران در مالزی

استقبال از محصولات پزشکی ایران در مالزی
۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • ۰
  • ۱۴۶

 به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛  از کوالالامپور، دستاورد‌ها و محصولات ده شرکت برجسته ایرانی در حوزه لوازم پزشکی و دارویی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مالزی مورد استقبال کشور‌های مختلف قرار گرفت.
دارو و مکمل‌های دارویی تولید ایران با استقبال خوب کشور‌های تایلند، هنکنگ و میانمار روبرو شد.
همچنین انواع لوازم جراحی اورتوپدی، ویلچر‌های فوق سبک با طراحی زیبا و متناسب با حجم و وزن بیمار و دستاورد‌های حوزه فناوری زیستی مورد توجه خریداران عمده این بازار قرار گرفت.
مدیر اجرایی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی لوازم پزشکی و دارویی مالزی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما گفت: ایران، فرانسه و لتونی با ارائه صد‌ها دستاورد ویژه در حوزه داروسازی، تجهیزات و لوازم پزشکی برای نخستین به عنوان میهمانان ویژه در نمایشگاه بیست و چهارم شرکت کردند.
آقای کاون تصریح کرد: محصولات ویژه شرکت‌های جمهوری اسلامی ایران در بخش دارو، لوازم جراحی اورتوپدی و توانبخشی مثال زدنی است و به نظر من به زودی جایگاه خوبی را در بازار‌های مالزی و منطقه جنوب شرق آسیا پیدا خواهد کرد.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی میزبان بیش از یکصد شرکت فعال از 15 کشور دنیا است.
این نمایشگاه سالانه فرصتی برای تبادل دانش و تجربه و ارائه فناوری‌های نوین حوزه پزشکی میان اعضاء ده کشور عضو اتحادیه آسه آن است که امسال میزبان ایران، فرانسه، لتونی به عنوان میهمان ویژه است.


نظرات کاربران

اخبار مشابه

تبلیغ

جدیدترین محصولات

همه محصولات

آخرین اخبار

همه اخبار
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.