adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!
بنر اختصاصی شرکت ظریف پلیمر سپاهان

شرکت ظریف پلیمر سپاهان

شرکت ظریف پلیمر سپاهان (Zarifpolymer Sepahan) دارای تجربه بیش از 25 سال تولید در زمینه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و یکی از بزرگ ترین‌ و پیشرفته ترین تولیدکنندگان محصولات پزشکی در ایران محسوب میشود. این شرکت فعالیت خود را از سال 1374 آغاز کرده است. عمده فعالیت ظریف پلیمر سپاهان در زمینه تولید محصولات پلیمری سلامت محور میباشد. این شرکت در جهت بالابردن هرچه بیشتر کیفیت محصولات تولیدی خود و جلب رضایت مشتریان توانسته سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001)، سیستم مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی (ISO13485) و  الزامات شرایط تولید خوب (GMP) را در سازمان خود پیاده سازی نماید و همچنین در سال 1398 موفق به اخذ گواهینامه فروش در اروپا (CE) شده است.

ظریف پلیمر سپاهان دارای دو کارخانه تولیدی در شهر مبارکه و شهر رضا در اصفهان میباشد. این شرکت دارای کلین روم یا اتاق تمیز برای تولید محصولات خود بوده و همچنین دارای بخش استریلیزاسیون برای سترون سازی کالاهای تولیدی خودش میباشد. ظریف پلیمر سپاهان از ظرفیت اضافه خود در بخش استریلیزاسیون استفاده کرده و خدمات مرتبط به استریل سازی محصولات پزشکی را به سایر شرکت های همکار ارائه میدهد.

کالاهای پزشکی این شرکت دارای پروانه ساخت بوده و مورد تایید اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی میباشد. ظریف پلیمر سپاهان با بهره گیری از ماشین آلات به روز در دنیا و استفاده از مواد اولیه مرغوب، توانسته محصولات باکیفیت تولید نماید به صورتی که قابل رقابت در بازارهای جهانی باشد. این شرکت با پشتوانه بیش از 25 سال تجربه و آموزش مستمر نیروی انسانی خود و همچنین حضور در رویدادهای بین المللی و داخلی، گام به گام با علم روز دنیا پیش رفته و توانسته علاوه بر بازار داخل ایران به بازارهای جهانی نیز راه پیدا کند و از صادرکنندگان باکیفیت محسوب میشود. 

محصولات تولیدی شرکت ظریف پلیمر سپاهان در زمینه های تجهیزات بیمارستانی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، زنان و زایمان و محصولات ویژه مبارزه با کرونا میباشد. برند بکر (BEKR) و برند 37 درجه از برندهای معتبر در زمینه محصولات مصرفی متعلق به این شرکت است.

اطلاعات شرکت ظریف پلیمر سپاهان

اطلاعات تماس شرکت ظریف پلیمر سپاهان

محصولات

مشاهده همه

کاتالوگ ها

مشاهده همه

اخبارو تازه ها

مشاهده همه

ویدیو

مشاهده همه

نظرات کاربران

شرکت ظریف پلیمر سپاهان ۰۳۱-۵۲۵۲
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.