منوی اصلی

اولین کنگره بین المللی راینوپلاستی شیراز

 تاریخ برگزاری: 23 الی 25 بهمن ماه 1392

محل برگزاری: شیراز- تالار وصال هتل هما 

اولین کنگره بین المللی راینوپلاستی شیراز در تالار وصال هتل هما (شیراز) در تعطیلات بهمن ماه سال جاری (23 الی 25 بهمن) برگزارشد.

این دوره آموزشی برای نخستین بار در خاورمیانه با حضور اساتید برجسته و سرشناس بین المللی و داخلی صورت پذیرفت. در این دوره تمامی مراحل عمل جراحی راینوپلاستی از ابتدا تا انتها بصورت کامل و کاربردی آموزش داده شد.

همچنین سخنرانان طی دو روز اول مراحل مختلف عمل جراحی راینوپلاستی را بصورت کاملاً عملی آموزش داده و در روز سوم حین اعمال جراحی زنده، نظرات خود را با شرکت کنندگان در میان گذاشتند.

در این کنگره شرکت خسرومدیسا طب (مدیسا رایا درمان) نماینده انحصاری کمپانی کارل اشتورز(Karl Storz) آلمان افتخار داشت تا به عنوان اسپانسر اصلی، گامی کوچک در راستای حمایت از آموزش تکنیک های جدید راینو پلاستی بردارد.

بدین منظورشرکت خسرو مدیسا طب (مدیسا رایا درمان) پکیج کامل محصولات کمپانی کارل اشتورز در زمینه راینوپلاستی را درنمایشگاه جانبی این کنگره به نمایش گذاشت.


منبع خبر : خسرو مدیسا طب

نظرات کاربران

خسرو مدیسا طب

گروه خسرو مدیسا طب از پیشتازان صنعت پزشکی در خاورمیانه است و با بیش از 20 سال سابقه ارائه جدیدترین فن آوری ها در زمینه های مختلف پزشکی و دارویی، خدمات فنی و مشاوره ای و کسب نمایندگی انحصاری بسیاری از کمپانی های بین المللی به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های منطقه خلیج فارس شناخته شده است.
برگشت به بالا