منوی اصلی

دفیبریلاتور AED چیست و چگونه کار میکند؟

AED چیست و چگونه کار میکند؟

AED یک دستگاه نجات دهنده زندگی است که می تواند در زمان ایست قلبی یک شوک الکتریکی به قلب شما وارد کند. AED مخفف عبارت "Automated External Defibrillator" به معنای دفیبریلاتور خارجی اتوماتیک می باشد.

AED را می توان در بزرگسالان و کودکان بالای یک سال استفاده نمود. استفاده از AED در دقایق حیاتی قبل از رسیدن آمبولانس، میتواند شانس بقای یک فرد را افزایش دهد. هر کسی می تواند از AED استفاده کند، نیاز نیست نگران اشتباه انجام دادن یا آسیب رساندن باشید، چرا که دستگاه ریتم قلبی شخص آسیب دیده را آنالیز و سپس به صورت پیام های سمعی یا بصری شما را در هر مرحله راهنمایی میکند.

اگر شحصی بدون واکنش بود و تنفسش نرمال نداشت از کسی بخواهید برای کمک با شماره های اورژانس تماس بگیرد. از آنها بخواهید در صورت امکان AED به همراه داشته باشند. اگر تنها هستنید خودتان از طریق موبایل در حالت اسپیکر، با اورژانس تماس بگیرید و با فشردن ثقسه سینه CPR را شروع کنید.

نظرات کاربران
 • علی کلانتری

  سلام آیا این دستگاه رو میشه اینترنتی خریداری کرد؟ قیمتش چنده؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر در حال حاضر امکان خرید اینترنتی وجود ندارد ولی به زودی قسمت شرکت های سایت مدیرنس (medirence) آماده میشود و از آن طریق شما به راحتی میتوانید شرکت های داری این کالا را ببنید و خرید کنید.  به شماره 09044756698 در تلگرام یا واتس آپ پیام دهید تا راهنمایی بیشتر انجام شود.

  0
  0
برگشت به بالا

آخرین مطالب

آخرین مطالب را اینجا ببینید

متشکریم، نظر شما ثبت شد