منوی اصلی

تصاویر مسابقه استارت آپ ها در نمایشگاه مدیکا (MEDICA 2019)

۲۱ آذر ۱۳۹۸

گالری تصاویر مسابقه اپلیکیشن های پزشکی در نمایشگاه مدیکا 2019 (MEDICA 2019)

در بخش از گزارش تصویری و اختصاصی نمایشگاه بین المللی مدیکا 2019 (MEDICA) که در دوسلدورف آلمان برگزار میشود، به تصاویر مسابقه اپلیکیشن های پزشکی و مهندسی پزشکی و یا به عبارتی استارت آپ های پزشکی، مهندسی پزشکی و یا تجهیزات پزشکی پرداخته ایم. این مسابقات که هرساله در خلال برگزاری نمایشگاه مدیکا (Medica) با عنوان رقابت اپلیکیشنی مدیکا (medica app competition) برگزار میشود. در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا 2019، بیش از 170 شرکت کننده یا استارت آپ پزشکی از کشورهای مختلف حضور داشتند که در نهایت 15 استارت آپ به مرحله نهایی راه پیدا کردند که مقام های اول تا سوم به سنگاپور، اسرائیل و آلمان برای استارت آپ های پزشکی: آزمایش خون midge medical، پلتفرم DeePathology STUDIO و وسیله پزشکی سین فی نی (SynPhNe) رسید.

گزارش کامل این مسابقات استارپ ها را میتوانید در قسمت سوم پادکست مدیرنس که با نام مدکست (Medcast) منتشر میشود بخوانید و بشنوید.

نمایشگاه بین المللی مدیکا با نام International Trade Fair MEDICA 2019، هرساله در ماه نوامبر یا اواخر آبان در شهر دوسلدورف آلمان برگزار میشود، همزمان با این نمایشگاه رویداد تجهیزات پزشکی دیگری با نام کمپامد، COMPAMED 2019، نیز در محل برگزاری نمایشگاه مدیکا دایر میباشد. در نمایشگاه کمپامد (COMPAMED) پیشرفته ترین راه حل های تجهیزات پزشکی ارائه میگردد. برگزار کننده هر دو نمایشگاه مدیکا (MEDICA 2019) و کمپامد (COMPAMED 2019) موسسه مثه دوسلدورف (Messe duesseldorf) میباشد که نمایشگاه های شهر دوسلدورف آلمان را در زمینه های مختلف پزشکی، تجهیزات پزشکی و صنایع دیگر برگزار میکند.

متشکریم، نظر شما ثبت شد