adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!

اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد-1403

اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد-1403
۳۰ خرداد ۱۴۰۳
  • ۰
  • ۹۴

اداره نظارت بر تامین، توزیع و عرضه تجهیزات و ملزومات پزشکی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو طی اطلاعیه ای اعلام کرد:


با عنایت به اهمیت ارائه اطلاعات تامین توسط کلیه شرکتهای تامین کننده (اعم از واردکننده و تولیدکننده) بمنظور ارزیابی و برنامه ریزی های مقتضی، لازم است کلیه شرکت ها اطلاعات تامین کالا شامل موجودی انبار، موجودی گمرک، میزان درحال حمل، میزان ثبت سفارش و میزان برنامه ریزی تامین کلیه کالاهای تولیدی و وارداتی خود را در ابتدای هرماه و حداکثر تا پنجم هر ماه در سامانه پیش بینی تامین (TTAC) که در قالب فرمت Excelدر سایت مذکور قرارداده شده است بارگذاری نمایند.
بدیهی است در صورت عدم صحت و یا کامل نبودن اطلاعات ارائه شده، مسئولیت هرگونه تبعات و عواقب بعدی برعهده شرکت تامین کننده خواهد بود.
بدین منظور لازم است مدیران شرکت، پس از ورود به سامانه تیتک TTAC، وارد آیکون "پیش بینی و تعهدات تامین" شده و در قسمت فرآورده ها در سمت راست بالای صفحه، گزینه "تجهیزات" را انتخاب و ضمن تکمیل اطلاعات، تعداد کلیه محصولات را به عدد وارد نمایند و بمنظور آشنایی کامل با این روال، ویدیوی آموزش نحوه ثبت اطلاعات نیز در پیوست آورده شده و قابل بهره برداری می باشد.
شایان ذکراست در صورت عدم بارگذاری اطلاعات درخواستی بصورت کامل، مسئولیت تغییر سیاست ارزی، تعدادی و مجوزهای واردات بر عهده شرکت بوده و ارائه خدمات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی از جمله معرفی در فهرست تخصیص ارز، اعطای سیاست تعدادی و مجوزهای لازم، ترخیص با حداقل اسناد و ... برای شرکت میسر نخواهد بود.
و همچنین تاکید می گردد با توجه به اهمیت تکمیل اطلاعات توسط تولیدکنندگان به منظور ارزیابی وضعیت تولید، عدم بارگذاری اطلاعات توسط ایشان نیز بمنزله عدم تولید تلقی شده و در مدیریت واردات بمنظور تامین نیازهای کشور، اعمال خواهد شد.

 

ضمائم:

5533_4901_Untitled.mp4


منبع خبر : آیمد

اخبار مشابه

اخبار تجهیزات پزشکی

نمایشگاه های شرکت

متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.