adsآموزش حرفه ای تجهیزات پزشکی!

حفظ فاصله اجتماعی با این دستگاه جدید

حفظ فاصله اجتماعی با این دستگاه جدید
۱۵ مهر ۱۳۹۹
  • ۰
  • ۱۰۶۸

دستگاه SafeDistance، برای کمک به بازگشت به حالت عادی طراحی و ساخته شده است. با شروع بازگشت افراد به محل کار، تحصیل و شیوه زندگی عادی تر در طی بیماری همه گیر کرونا (COVID-19)، حفظ فاصله اجتماعی برای مهم خواهد بود.

شرکت ها، دولت ها و انواع سازمان ها، برای جلوگیری از شیوع جدید بیماری، سیاست ها و رویه هایی را در حال توسعه یا در حال اجرا دارند.
استارت آپ بلژیکی لوپوس (Lopos)، استارتاپی در دانشگاه های imec  و Ghent است، که دستگاهی پوشیدنی ارائه داده تا به اجرای پروتکل های فاصله اجتماعی کمک کند.

دستگاه فاصله ایمن لوپوس

دستگاه فاصله ایمن لوپوس (Lopos SafeDistance)، یک وسیله پوشیدنی (wearable) است که می تواند به طور دقیق میزان فاصله از سایر دستگاه های SafeDistance در مجاورت خود را اندازه گیری کند. اگر دستگاه طبق فاصله تعیین شده در تنظیمات آن، بیش از حد به دستگاه دیگر نزدیک شود، هشدار به صورت لرزشی و صوتی صادر میکند تا این دو نفر از یکدیگر فاصله بگیرند.

دستگاه سیف دیستنس ،متکی به فناوری فوق باند پهن (ultra-wideband) بوده، و در دانشگاه های مذکور در بلژیک آزمایش شده که می تواند فواصل تا 15 اینچ (6 سانتی متر) را با دقت اندازه گیری کند.
این دستگاه قبلاً توسط چند شرکت در زمینه تولید و ساختمان آزمایش شده و نتایج مثبتی داشته است و لوپوس در حال ساخت و ارتقا دستگاه های SafeDistance خود میباشد. این واحدهای جداگانه با قیمت 99 دلار در هر قطعه فروخته خواهد شد و هیچ اشتراک یا هزینه مکرری در آن وجود ندارد.

دستگاه فاصله ایمن لوپوس

"جن روسی (Jen Rossey) مدیرعامل شرکت لوپوس میگوید: برای محدود کردن هر چه بیشتر گسترش کرونا (COVID-19)، بسیار مهم است که ما به دستورالعمل های فاصله اجتماعی که توسط کارشناسان بهداشت و دولت ها تعیین شده است، پایبند باشیم. دستگاه حفظ فاصله ایمن پوشیدنی و قابل حمل (SafeDistance) یک راه حل بصری است که رهنمودهای فاصله اجتماعی را در یک محیط حرفه ای تأیید می کند. کارمندان می توانند به راحتی از طریق یک گیره روی ران یا یک جاکلیدی، این وسیله پوشیدنی را حمل کنند و مطمئن باشند که در مسافتی ایمن کار می کنند. راه حل ما به عنوان یک راه حل مستقل عمل می کند. هیچ درگاهی، سرور یا سایر زیرساخت ها مورد نیاز نیست، هیچ اطلاعات شخصی ثبت نمیشود.
 


منبع محتوا : اختصاصی مدیرنس
نظرات کاربران

مقالات مشابه

کنترل دیابت با تلفن هوشمند
ماسک تصفیه کننده هوا LG
ماسک تصفیه کننده هوا LG
۱۰۷۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۹
معرفی دستگاه ولو باکس
معرفی دستگاه ولو باکس
۷۴۴۸ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
معرفی دستگاه آلارم گازهای طبی
معرفی دستگاه آلارم گازهای طبی
۳۷۴۹ ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
معرفی دستگاه آتلت گازهای طبی
معرفی دستگاه آتلت گازهای طبی
۱۱۳۴۹ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷
معرفی کنسول بالای تخت بیمار
معرفی کنسول بالای تخت بیمار
۶۲۸۰ ۲۰ فروردین ۱۳۹۷
 دوره های آموزشی کاربردی بازرگانی تجهیزات پزشکی

جدیدترین محصولات

همه محصولات تجهیزات پزشکی

شرکت های تجهیزات پزشکی

همه شرکت های تجهیزات پزشکی

آخرین ویدیو ها

همه ویدیو های تجهیزات پزشکی
شرکت مدیرنس ۰۲۸-۳۳۸۳۰۰۰۰
آموزش بازرگانی تجهیزات پزشکی
آموزش بازرگانی تجهیزات پزشکی ۰۲۸-۳۳۸۳۰۰۰۰ داخلی ۲۰۴
متشکریم، نظر شما ثبت گردید.پس از تایید مدیر سایت در وبسایت نمایش داده می شود.