منوی اصلی

اکو پلاس - قسمت اول - معرفی شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

اولین قسمت برنامه اکوپلاس | شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

آشنایی با شرکت های فعال در بازار تجهیزات پزشکی و محصولاتی که این شرکت ها به عنوان تولید کننده یا وارد کننده در سبد کالایی خود دارند، همواره برای مسئولین خرید تجهیزات در بیمارستان ها و مراکز درمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. از همین رو گروه مدیرنس برنامه ­ای را با نام اکو پلاس با هدف انعکاس فعالیت شرکت های تجهیزات پزشکی و معرفی آنها به مخاطبین و مشتریان این بازار که همان مسئولین بیمارستان ها و مراکز درمانی هستند، جلوی دوربین برده است.

این برنامه همچنین به دنبال ایجاد بستری مناسب جهت آشنایی هر چه بیشتر متخصصین و علاقمندان این حوزه با شرکت های تولید کننده و وارد کننده و محصولات آنها میباشد.

اکو پلاس یک مستند برنامه جذاب در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی در ایران است. هر قسمت از این برنامه به معرفی یکی از شرکت های فعال در بازار تجهیزات پزشکی ایران اختصاص دارد. در این برنامه به موضوعات متنوعی از تاریخچه و حوزه فعالیت شرکت، بررسی محصولات و وجه تمایز آنها نسبت به رقبای داخلی و خارجی، استانداردها و گواهینامه های اخذ شده گرفته تا برنامه خدمات پس از فروش شرکت ها پرداخته میشود.

همچنین در اکو پلاس می‌توانید با روایت جذابی از فرصت ها و چالش های بازار تجهیزات پزشکی در ایران همراه شوید و ناگفته‌های قدیمی‌ترین افراد این حوزه را در این مورد برای اولین بار بشنوید.

با توجه به هدف این برنامه، نام آن نیز از دو واژه اکو و پلاس تشکیل شده است، که واژه اکو به معنی انعکاس صدا و تداعی کننده دستگاه اکوکاردیوگرافی میباشد. همچنین واژه پلاس به عنوان یک نماد برای کالاها و تجهیزات پزشکی مرسوم است.

قسمت اول این برنامه به شرکت تجهیزات پزشکی پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب اختصاص دارد. مدیرعامل شرکت جناب آقای ماشااله آزاده نیا هستند. این شرکت در زمینه گازهای طبی بیمارستانی فعال است و یکی از خوش نامان در بین شرکت های فعال در این بخش مبیباشد.

نظرات کاربران
محصولات مرتبط
برگشت به بالا

آخرین مطالب

آخرین مطالب را اینجا ببینید

شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب
شماره تماس
متشکریم، نظر شما ثبت شد